مدیریت شهری

وعده نوسازی ۶۰ هزار تاکسی فرسوده محقق می‌شود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین علیرضا فیض بخش ضمن اشاره به توقف سه ساله نوسازی تاکسی‌های فرسوده گفت: طی یک سال اخیر با تلاش ویژه ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت، تفاهم نامه‌ای بین این ستاد با ایران خودرو و بانک صادرات شکل گرفته و سرانجام کار نوسازی تاکسی‌های فرسوده آغاز شده است.

 

وی با اشاره به رفع مشکلاتی که در ۲ الی ۳ ماه گذشته در خصوص نوسازی تاکسی های فرسوده وجود داشت، افزود: خوشبختانه طی حدود یک ماه گذشته این تفاهم نامه به جریان افتاده است و پیش بینی می شود که وعده نوسازی ۶۰ هزار تاکسی فرسوده به زودی محقق گردد.

 

رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت در خصوص نوسازی مینی بوس‌های فرسوده نیز تصریح کرد: توافقی بین این ستاد و سازمان محیط زیست، شهرداری تهران و یک شرکت خودرو ساز داخلی برای نوسازی مینی بوس های فرسوده داخل شهر تهران صورت پذیرفته بود که به دلیل مشکلات اعتباری که در سازمان حفاظت محیط زیست وجود داشت متوقف شده است و از سوی ستاد مدیرت حمل و نقل و سوخت در حال بررسی و پیگیریست.

 

وی ادامه داد: البته با توجه به اهمیت موضوع و به پیشنهاد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تصمیم داریم با اخذ مصوبه‌های لازم مینی بوس‌های فرسوده را به صورت نقدی از چرخه حمل و نقل کشور خارج کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن