شورای شهر

محسن هاشمی: شهرداری بجای نوسازی بافت فرسوده به سمت تخریب باغات رفته بود!

به گزارش شورا‌آنلاین،محسن هاشمی صبح امروز در آغاز دهمین جلسه شورای شهر تهران ضمن تشکر از نیروهای امنیتی و انتظامی گفت: بیش از ۳۰۰۰ هیئت در شهر تهران بدون هیچ مشکلی مراسمات خود را برپا کرده و من از نیروهای انتظامی و امنیتی تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به حضور وزیر راه و شهرسازی در شورا گفت: همواره شهرداری به دنبال درآمد پرسرعت بود به همین دلیل به بافت فرسوده بی توجهی کرد و به جای سرمایه‌گذاری در بافت فرسوده که بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و زیست‌محیطی در آن است، به دلیل دست‌یابی درآمد زودرس نسبت به آن غافل بود.

رییس شورای شهر  اسلامی تهران افزود: شهرداری به جای بارگذاری در این مناطق به سمت بارگذاری در باغات رفت که این در حالی است که حدود ۴۰۰۰ بافت فرسوده در تهران وجود دارد که متاسفانه شهرداری به سمت تخریب باغات رفت.

هاشمی افزود: تسهیلاتی که در اختیار تخریب باغات بود بسیار بیشتر از نوسازی بافت فرسوده است و عبور از بافت فرسوده، ساختمان‌های ناپایدار و کوچه‌های غیرقابل نفوذ جزو برنامه‌های شورای پنجم است که مورد توجه شهردار تهران نیز قرار گرفته است.

رییس شورای شهر اسلامی تهران افزود: سعی داریم با توجه به بافت فرسوده هم مشکل درآمدسازی و هم نوسازی بافت فرسوده را حل کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن