اجتماعی و فرهنگی

انتصاب فرمانده یگان حفاظت شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران

طی نشستی با حضور شادی مالکی مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، سرهنگ سید هادی موسوی مشاور شهردار و فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران و جمعی از مدیران و معاونین دو مجموعه سروان حسینی به عنوان فرمانده یگان حفاظت شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران معارفه شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی، در این نشست مالکی مدیر عامل ستاد معاینه فنی ضمن اشاره بدین مسئله که ستاد معاینه فنی به عنوان یک بخش خدماتی در مجموعه شهرداری فعالیت نموده و روزانه پذیرای حداقل ۵ تا ۶ هزار مراجعه کننده به مراکز معاینه فنی است گفت: شهر تهران از بضاعت ۱۷ مرکز ثابت و ۱۵ واحد سیار معاینه فنی با پراکندگی مناسب در سطح شهر برخوردار بوده و خوشبختانه در یکسال اخیر توانسه با تدابیر مدیران شهری و رویکرد های جدید در راستای کیفی و کمی سازی خدمات گام های موثری بردارد.

وی با تاکید بر اهمیت تسهیل و تسریع در خدمت رسانی به شهروندان در شهرداری تهران افزود: تلاش مجموعه به ایجاد دسترسی به خدمات معاینه فنی در سطح محلات و کاهش سفرهای درون شهری معطوف بوده و راه اندازی ۸ واحد سیار معاینه فنی و یک مرکز دو خطه معاینه فنی ثابت در چند ماه اخیر در همین راستا انجام شده است.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی در توضیح توسعه کیفی خدمات در مراکز معاینه فنی گفت:در بحث مدیریت امور مشتریان و پاسخ به نیاز ذینفعان گام های روبه جلویی براساس سیاست های شهرداری تهران برداشته شده که می توان به تعمیرگاه ویژه بانوان، راه اندازی خدمات خودرویی جدید، تعویض پلاک به صورت اینترنتی در مراکز منتخب اشاره کرد. استقرار یگان حفاظت شهرداری تهران در ستاد معاینه فنی نیز برای نخستین بار براساس همین رویکرد با هدف انضباط بخشی و افزایش رضایت مندی شهروندان انجام گردیده است.

در ادامه سرهنگ موسوی ضمن اشاره به تاریخچه تشکیل یگان حفاظت شهرداری تهران از سال ۱۳۹۱ گفت: بنا بر تدبیر مدیران شهری یگان حفاظت در کلیه شرکت ها و سازمان های زیر مجموعه شهرداری تهران که درگیر کار اجراهستند تشکیل گردیده و بنا بر دستورالعمل اجرایی ابلاغ شده در سال ۱۳۹۳ به شهرداری تهران دارای وظایف مشخص در بحث صیانت و حفاظت از اموال و تاسیسات شهرداری تهران است.

سرهنگ موسوی با تاکید بر نقش یگان به عنوان نیروی حامی و بازوی کمکی مجموعه ها افزود: یگان حفاظت ستاد معاینه فنی با حضور سروان حسینی به عنوان یکی از نیروهای کارآمد مجموعه یگان از امروز راه اندازی می گردد. خوشبختانه با همکاری سازمان فراجا و مقام های قضایی یگان به عنوان ضابط معرفی گردیده و در حال حاضر بخش مهمی از ماموریت های شهرداری در بحث انضباط بخشی شهری از طریق یگان انجام می شود.

وی با اشاره به این مسئله که یگان در جایگاهی است که در خیلی از موضوعات انتظامی به عنوان بازوی کمکی استانداری و فرمانداری ایفا نقش می نماید ادامه داد: اقدامات انجام شده توسط همکاران و دستاورد های یگان در شرکت ها و سازمان ها نشان می دهد راه اندازی یگان توانسته کمک حالی برای مجموعه ها در موضوعات مختلف انتظامی و اجتماعی باشد.

فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری یگان در بحث عفاف و حجاب در مجموعه ستاد معاینه فنی اظهار داشت: از فرمانده منتصب یگان حفاظت ستاد معاینه فنی انتظار می رود با همدلی و نگاه مثبت، ارتباط موثری را با مجموعه ستاد برقرار نماید.آینده نگری، مسئولیت پذیری ، شفافیت در کارها و حمایت از همه لایه های سازمانی با فروتنی کامل بایستی در سر لوحه کاری ایشان باشد.

در پایان با حضور مدیران با ذکر صلوات حکم سروان حسینی به ایشان تنفیذ گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا