اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

ماجرای نظرخواهی شهرداری از تهرانی‌ها چیست؟

سخنگوی شهرداری تهران از آغاز نظرسنجی عمومی از شهروندان تهرانی در راستای اجرای طرح «من شهردارم ۲» از ۱۱ آذرماه خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین، عبدالمطهر محمدخانی، سخنگو و رییس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران با بیان اینکه ۱۱ آذرماه فاز نظرسنجی از شهروندان برای طرح «من شهردارم ۲» آغاز خواهد شد، گفت: تاکنون امکان‌سنجی پروژه‌هایی که مردم در مرحله اول پیشنهاد داده اند، بررسی شده است.

وی ادامه داد: بالغ بر چند هزار پروژه پیشنهاد شده و امکان سنجی شده است تا ببینیم چه تعداد از این پروژه‌ها می‌توانند در مرحله نظرسنجی نهایی قرار بگیرند.

محمدخانی ضمن ابراز امیدواری از اینکه بتوان با زیرساخت‌های خوبی که ایجاد شده فاز نظرسنجی طرح «من شهردارم ۲» را به خوبی پیش برد، یادآور شد: پیش‌بینی ها حاکی از آن است که بیش از یک میلیون شهروند در نظرسنجی این طرح شرکت کنند.

وی با بیان اینکه سال قبل حدود ۲هزار پروژه در معرض نظرسنجی قرار گرفت، خاطرنشان کرد: آنچه در دومین سال اجرای طرح «من شهردارم» برای ما اهمیت دارد، امکان‌سنجی طرح‌هاست.

رییس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل  شهرداری تهران تأکید کرد: افزایش بودجه نیز برای پروژه‌های برآمده از طرح «من شهردارم ۲» نسبت به سال گذشته در نظر گرفته شده است.

 گفتنی است، امروز و در قالب هشتاد و چهارمین رویداد امیدوافتخار آیین رونمایی از طرح «من شهردارم ۲» در برج میلاد و با حضور شهردار تهران برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا