شورای شهر

طرح مدیریت یکپارچه تهران به کجا رسید؟/ درخواست شورای ششمی ها از قالیباف

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه طرح مدیریت یکپارچه تهران آماده بررسی در صحن مجلس است، گفت: در نخستین جلسه ای که با محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی داشتیم درخواست کردیم که هر چه زودتر این مسئله مورد رسیدگی قرار گیرد.

به گزارش شوراآنلاین، احمد صادقی، عضو شورای شهر تهران و رئیس شورای شهرستان تهران درباره سرانجام طرح مدیریت یکپارچه تهران اظهار داشت: طرح مدیریت یکپارچه تهران دغدغه همه کسانی است که در مدیریت شهر تهران کار کرده و فعالیت داشته اند و این موضوع یکی از مسائل حائز اهمیت در حوزه شهر تهران محسوب می‌شود.

وی افزود: طرح مدیریت یکپارچه تهران در حال حاضر در مجلس آماده ارائه در صحن است و ما در نخستین جلسه ای که با محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی داشتیم درخواست کردیم که هر چه زودتر این مسئله مورد رسیدگی قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه این فرصت نیز فراهم است تا در کمیسیون شوراها اعضای شورا هم نظرات تخصصی خود را در مورد طرح مدیریت یکپارچه تهران ارائه دهند، گفت: بنده خود به عنوان رئیس شورای شهرستان تهران و عضو شورای ششم این موضوع را به عنوان یکی از اولویت‌های حوزه شهری می‌دانم و امیدوارم هر چه سریع‌تر این قضیه به سرانجام برسد.

این عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: اعضای شورای شهر آمادگی دارند تا نظرات کارشناسی خودشان را در مورد اجرای بهتر طرح مدیریت یکپارچه تهران ارائه دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا