اجتماعی و فرهنگی

آخرین وضعیت پرونده تعاونی مسکن برق

به گزارش شورا‌آنلاین، «محسن افتخاری» سرپرست دادگاه کیفری یک تهران در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده تعاونی مسکن برق اظهار کرد: این پرونده همچنان در جریان رسیدگی قرار دارد و قضات مشغول مطالعه پرونده هستند.
 
افتخاری تصریح کرد: هنوز تصمیم قضایی در این پرونده اتخاذ نشده و از طرفی پاسخ استعلامات نیز واصل نگردیده است.

سرپرست دادگاه کیفری یک تهران پیش از این گفته بود، روند پرونده در شرف استعلاماتی است که باید از وزارت مسکن، ادارات و شرکتهای تابعه انجام شود.

پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق درباره کلاهبرداری به بهانه واگذاری زمین در هشتگرد است. رسیدگی قضایی به پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران از سال ۸۲۲ در دادسراهای مختلف آغاز شد و در این زمینه پرونده‌هایی در دادسراهای نواحی ۶ و ۱۲ مطرح شده بود که با توجه به کثرت و حجم شکات و مالباختگان کلیه پرونده‌ها تجمیع و پرونده به دادسرای ناحیه ۶ ارجاع که پس از صدور قرار مجرمیت پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

اوایل مهرماه سال ۱۳۹۲ برگزاری دادگاه متهمان شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران در شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی آغاز شد و در نهایت بخش سوم این پرونده با بیش از ۹۰۰ شاکی با برگزاری چهار جلسه در اردیبهشت ماه سال گذشته پایان یافت.   
  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا