اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

واکنش زاکانی به وام ودیعهٔ مسکن مدیران شهرداری

شهردار تهران گفت: بر خلاف دوره های قبلی مدیریت شهری ما به مدیران ملک ندادیم بلکه به آن ها وام ودیعه مسکن دادیم تا مقدمات استقرارشان فراهم شود.
به گزارش شوراآنلاین، علیرضا زاکانی شهردار تهران در مورد اعطای وام ودیعه مسکن به مدیران شهرداری گفت:‌ در دوره های مدیریت شهری قبلی به غلط املاک شهرداری را با قیمت پایین و با تقسیط به مدیران شهرداری می دادند و مدیران را صاحب خانه در بهترین نقاط شهر تهران کردند که ما این مسیر را خلاف عدالت می دانیم.
شهردار تهران افزود: ما از خانه سازمانی برخوردار نیستیم ممکن است برخی از قسمت های شهرداری مانند مترو، خانه سازمانی داشته باشد اما مقصود من در سطح کلان شهرداری است و همچنین رویه غلط مدیران شهری قبلی را قبول نداریم چرا که عین بی عدالتی است و ظلم در حق داشته ها و سرمایه های شهر است یک مدیر چرا باید تخفیف ۵۰ درصدی و تقسیط چند ساله بگیرد چه فرقی با دیگران دارد؟
وی ادامه داد: ما نیازمند این هستیم که بتوانیم مدیرانی را که از شهرستان ها می آوریم و خانه ندارند مقدمات شرایط استقرار آن ها را فراهم کنیم، بهترین راهی که ما درنظر گرفتیم این بود که برای آن ها وام بگیریم با درصد بهره ای که بانک ها می گیرند و خود این مدیران این وام را در مرور زمان تسویه کنند.
زاکانی تاکید کرد: مقدمه این وام را تا هماهنگی با بانک به عنوان ودیعه به آن ها دادیم تا مستقر شوند و عنوان ودیعه را تبدیل به وام کردیم و خودشان امروز وامشان را پرداخت می کنند.شهردار تهران افزود: هرکسی از مدیران که خانه داشته باشد ما به آن ها هیچ وامی نمیدهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا