اجتماعی و فرهنگی

رقم هزینه شهرداری برای بازسازی مدارس چقدر است؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  مجتبی عبدالهی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران در صحن علنی سیصد و ششمین جلسه شورا با اشاره به اقدامات شهرداری در خصوص ساماندهی مدارس تهران گفت: در ارتباط با مدارس باید بگویم اعتبار و بودجه قابل ملاحظه‌ای برای نگهداشت و بازسازی مدارس تصویب شده و هر ساله در تابستان و در آستانه بازگشایی مدارس و مهرماه به صورت گسترده شکل اجرایی به خود می گیرد.

وی با بیان اینکه بازسازی و نوسازی و ساماندهی نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی و آبخوری‌های مدارس را شهرداری انجام می‌دهد، تصریح کرد: درست است که ۳۰ میلیارد تومان اعتبار مصوب شوراست، اما باید بگویم که شهرداری حتی بیشتر از مصوبات هزینه ساماندهی و نوسازی مدارس می‌کند.

عبدالهی با اشاره به اینکه سازمان‌های مختلف شهرداری همچون زیباسازی هر ساله اقدامات وسیعی در این زمینه انجام می دهند، ادامه داد: سایر سازمان‌های شهرداری نیز خارج از اعتبارات شورا در این خصوص هزینه هایی برای مدارس انجام می دهند.

معاون شهردار تهران با یادآوری اینکه مدارس تهران نسبت به گذشته وضعیت شان بهتر شده است، افزود: روز گذشته با آقای کمرئی مدیرکل آموزش و پرورش تهران جلساتی گذاشتیم تا انتظاراتی که طرفین از یکدیگر دارند مشخص شود تا همکاری ها گسترش یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن