شورای شهرصفحه اصلی

نادعلی تشریح کرد؛ چرایی عدم برگزاری جلسات ستاد راهبری مشارکت محله/ باید به محلات شهر تهران توجه شود

به گزارش شوراآنلاین، علیرضا نادعلی عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در صد و چهل و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن تبریک روز ارتباطات با اشاره به برگزاری ستاد مشارکت محله اظهار کرد: سراهای محلات تهران نیاز مند توجه ویژه هستند و باید ساماندهی و مشکلات سراهای محلات حل شوند.

وی افزود: نکته حائز اهمیت این است که اگر جایی نارسایی در خصوص عملکرد سراها وجود دارد به این دلیل است که نظام نامه محلات اجرایی نشده و رها شدگی در شورایاری‌ها داشتیم این شورایاری‌ها در گذشته به شورا کمک می‌کردند و بازوی توانمند شورای اسلامی شهر تهران بودند و در ادوار قبل به مدیریت شهری کمک می کردند و تصور می ‌شد با توجه به طرح نظام نامه محلات بازهم از کمک شورایاران استفاده شود که متاسفانه این موضوع رخ نداد.

نادعلی گفت: با توجه به تشکیل نشدن نزدیک ۶ ماه از برگزاری جلسه ستاد راهبری مشارکت محله موضوع محلات دچار رها شدگی شده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: جلسات این ستاد با گذشت زمان به سختی برگزار شد و اعضای این ستاد بر نوع انتخاب رییس ستاد اعتراض داشتند اما باید دقت داشت که آیین نامه چه نکته ای دارد و طبق قانون باید ریاست از کمیسیون فرهنگی و اجتماعی انتخاب شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تاکید داشت: باید توجه داشت شورای انقلابی باید انقلابی عمل کند؛ عقب افتادن جلسات ستاد باعث می شود مردم و سرای محلات و معتمدین محلات را دچار حاشیه می‌کند و نباید مردم آسیب ببینند.

نادعلی در پایان گفت: نباید موضوعات حاشیه ای باعث شود تا مردم و سراهای محلات در شهر تهران آسیب ببینند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن