اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

ترمیم حقوق کارکنان شهرداری تهران در انتظار صدور بخشنامه جدید/ از تحقق ترمیم حقوق استقبال می‌کنیم

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران گفت: ما برای هر نوع ترمیم حقوق در شهرداری باید منتظر بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور باشیم.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران، مجید باقری در خصوص ابطال حکم سازمان اداری و استخدامی از سوی هیئت عمومی دیوان عدالت اداری در ارتباط با فوق‌العاده شغل کارکنان، اظهار کرد: ما در شهرداری از هر نوع ترمیم حقوق استقبال خواهیم کرد و موضوع را مشتاقانه دنبال می‌کنیم و در این زمینه بسیار دغدغه‌مندیم.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران تأکید کرد: مسئله‌ای که وجود دارد این است که دیوان عدالت اداری بخشنامه سازمان اداری و استخدامی را ابطال کرده و باید منتظر بخشنامه جدید باشیم که مرجع آن سازمان اداری و استخدامی خواهد بود.

وی با تأکید بر اینکه نمی‌توانیم با رأی دیوان عدالت اداری کاری انجام دهیم چراکه خطاب این رأی شهرداری نبوده است، یادآور شد: ما بر همین اساس، زمانی که رأی دیوان صادر شد تمهیداتی را اتخاذ کردیم و در انتظار بخشنامه هستیم و به محض صدور آن اقدام خواهیم کرد.

باقری همچنین تصریح کرد: سایت سازمان اداری و استخدامی نیز متنی را منتشر کرده که بر اساس آن متن ملزم به انتظار برای صدور بخشنامه جدید هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا