اجتماعی و فرهنگی

استقبال مردم از حرکت کاروان «ورزش و شادی» در پایتخت

اقدام سازمان ورزش شهرداری تهران مبنی بر راه اندازی کاروان شادی و ورزش ، با استقبال شهروندان پایتخت نشین مواجه شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، راه اندازی کاروان ورزش و شادی، از جمله برنامه های این سازمان برای استقبال از بهاراست که برای شادی مردم در آستانه سال نو، پیش بینی شده است.

در این برنامه، کاروان ورزشی با اجرای بازی ها و فعالیت های نمادین ورزشی، از خیابان های مختلف شهر عبور می کنند و ضمن تبریک و تهنیت به عابرین، توجه به ورزش و نسبت آن، با سلامتی و نشاط را یادآور می شوند.

از تمام امکاناتمان برای شادی مردم استفاده می‌کنیم
امین توکلی زاده معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری پایتخت با حضور در جمع مردم بانشاط تهرانی، که به استقبال کاروان ورزشی تفریحی این سازمان آمده بودند، گفت: “همه امید ما این است که مردمی بانشاط داشته باشیم و برای دستیابی به این منظور از تمام امکاناتمان در شهرداری و سازمان ورزش استفاده می کنیم.”

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری پایتخت، ضمن تقدیر از تلاش همکاران خود در سازمان ورزش، این برنامه را اقدامی قابل دفاع برای شادی مردم در آستانه‌ی سال نو خواند و افزود: “امیدوارم مردم، ایام خوشی را در سال جدید تجربه کنند.”

ورزش و شادی ارتباطی مستقیم با یکدیگر دارند
حسین اوجاقی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران نیز با حضور در جمع تهرانی های حاضر در مسیر کاروان ورزشی، اظهار داشت: شادی ونشاط نیز از حقوق شهروندی این مردم است و ما در مقابل آن مسئولیم.

وی ادامه داد: این کاروان هدیه سازمان به مردمی است که با صبوری دو سال پر از سختی و بیماری را پشت سر گذاشتند.

با لبخند های رضایت مردم به استقبال سال نو می رویم
محمد مشهدی یاری قائم مقام سازمان ورزش در این باره اظهار داشت: بسیارخرسندیم که پس از دو سال درگیری با کرونا، مردم فرصت شادی و حضور- هر چند محدود- در برنامه های ورزشی و تفریحی را پیدا کردند.

وی ضمن اشاره به استقبال خوب مردم از این کاروان ورزشی، گفت: سال آینده با برنامه هایی متنوع، سبد خانوارهای تهرانی را پر می کنیم.

اجرای این برنامه تفریحی- ورزشی در ۲ بازه زمانی پیش بینی شده است که مرحله نخست آن از ۲۵ اسفند ماه آغاز و تا ۲۸ ماه جاری ادامه خواهد یافت و مرحله دوم، از دوم فروردین ماه سال آتی آغاز و تا ۶ فرودین ماه ۱۴۰۱ به طول می انجامد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا