مدیریت شهری

معاون شهردار منطقه ۴ در آستانه نوروز خبر داد: رنگ آمیزی تخم مرغ های عیدانه توسط هنرمندان منطقه ۴ تهران / شمال شرق تهران رنگ و بوی نوروزی گرفت

معاون خدمت شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از اجرای طرح های ایرانی اسلامی در نوروز ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: با همکاری هنرمندان، محلات ۲۰ گانه منطقه ۴ با طرح های شاد ایرانی و اسلامی حال و هوای عید نوروز به خود می گیرند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، “حمیدرضا فرخی” با اعلام این خبر افزود: به منظور شادی و نشاط شهروندان به خصوص در روزهایی که غم ویروس کرونا شهر و شهروندان را احاطه کرده است، معابر شمال شرق تهران با نورپردازی و آذین بندی، نقاشی های دیواری، رنگ آمیزی المان ها و تجهیزات شهری و … حال و هوای شادتری به خود می گیرند.

او با تشریح فعالیت های این معاونت در آستانه نوروز افزود: برگزاری جشنواره تخم مرغهای رنگی و برپایی سفره هفت سین از جمله اقداماتی است که توسط هنرمندان برجسته کشور در دو بخش دانشجویی و حرفه ای در منطقه اجرا می شود.

معاون خدمات شهری منطقه۴ ادامه داد: در این اقدام هنری ۲۳ تخم مرغ توسط هنرمندان رنگ آمیزی و در میادین و معابر پر تردد منطقه ۴ به نمایش در خواهد آمد.

فرخی با اشاره به دیگر اقدامات این حوزه برای استقبال از بهار ۱۴۰۰ گفت: رنگ آمیزی بیش از ۵۰ هزار مترمربع از هندریل ها، شستشوی نماهای شهری، ضدعفونی و رنگ آمیزی المان های بوستانی و شهری از دیگر فعالیت های نوروزی در آستانه نوروز به شمار می رود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن