مدیریت شهری

‍۲۷ طرح در بخش دیوارنگاری بهارستان ۱۴۰۰

با پایان ارزیابی آثار ۳۳۲ هنرمند، ۲۷ طرح برای اجرا در بخش دیوارنگاری ششمین سالانه هنرهای شهری تهران- بهارستان ۱۴۰۰ انتخاب شدند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، داوری بخش دیوارنگاری بهارستان ۱۴۰۰ با حضور هیات داوران این بخش متشکل از مانلی منوچهری، اردشیر میرمنگره و سیروس آقاخانی انجام شد و هیات داوران در مرحله نخست از بین ۶۹۱ طرح ارسالی از سوی ۳۳۲ هنرمند، تعداد ۲۷ طرح از ۲۷ هنرمند را برای اجرا در سطح شهر انتخاب کردند.

بر همین اساس دبیرخانه بهارستان ۱۴۰۰ اسامی هنرمندان راه‌یافته به بخش نهایی این رویداد هنری را به این شرح اعلام کرد. علی نسل شاملو، سعدی محمدی خانقاه، وجیهه فرحبخش، هلیا صبح گل، فاطمه قاسمی، ‌محمدحسین سعلبی‌فرد، سولماز جهانگیری، هاشم ایرانی، ‌پگاه رجامند، فرشته جعفری فرمند، پروین افتخاری، ایلگار رحیمی، نگین حسین‌زاده، ‌حدیثه میرزایی، نسترن عنبری، ‌رضا دالوند، زهرا هاشمی‌پور، زهره نوروزیان، محسن میرزایی، منوچهر امیری، شیدا گرجی دوز، مهدی باده‌پیما‌، نرگس محمدی، مهشید راقمی، محسن علی شیری، نرگس دلاوری و عطیه ضیغمی.

بر اساس این گزارش، اعلام اسامی منتخبین در این مرحله به منزله انتخاب قطعی آثار نبوده و پذیرش نهایی طرح‌های فوق منوط به بررسی و نهایی شدن شیوه و هزینه‌های اجرا، توسط کارگروه فنی و هیات داوران و همچنین جانمایی مناسب اثر است.

گفتنی است آثار منتخب پس از بررسی‌های کارشناسی و توافق نهایی با هنرمند طی عقد قرارداد اجرا می‌شود. رعایت مقررات عرفی و حرفه‌ای در رویدادهای سازمان زیباسازی، به ویژه عدم تعارض با موازین اخلاقی و قانونی، الزامی است و رعایت حقوق مادی و معنوی پدیدآورندگان مورد تاکید برگزارکننده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا