استان

رئیس شورای عالی استان ها در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت

دکتر علیرضا احمدی، رئیس شورای عالی استانها در پیامی به مناسبت هفته بسیج نوشت: بسیجیان شهادت در نزدشان شیرین تر از عسل است و آغوش رحلت سرخ را مانند دست های نوازشگر مادر، دوست می دارند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، دکتر علیرضا احمدی، رئیس شورای عالی استانها در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

بسیج، خرابات اهل کرامت و دانشگاه دلدادگی است. بسیج، باغ شهادت است و بسیجی، کلید درب آن. سینه ی او با وسعت دریایی اش تاب غم هجران دلربا را ندارد. نه آسایش تن در خراب آباد دنیا را طلب می کند و نه راحت جان در جزاکده ی آخرت را. نهایت آرزویش رضای یار است و وصال بی مثالش. بسانِ باد صبا ملتهب و شکیبا به سوی آن سَروِ خرامان می وزد. جانش از وحشت زندان تن به لب آمده و تشنه کام، راه میکده را می کاود. لطف ساقیِ ازل، مددکارش باد.

خاک وجود بسیجی را از ازل با باده ی ولایت و عشق، سرشته اند و ویرانه سرای دلش را مهیّای عمارت و عمران ساخته اند.اگر در کوی دوست، تیغ و تیر بر سرشان ببارد، چونان بارانِ نیسان بر آنان گواراست. همنفسِ قدسیانند و همدلِ سرخوشان باده پرست. درس نماز و سحر از میخانه آموخته اند و عاشقی، محصول دعایشان است.

آنان رهپویان سربازان ولایت و امامت هستند و شهادت در نزدشان شیرین تر از عسل است و آغوش رحلت سرخ را مانند دست های نوازشگر مادر، دوست می دارند.
درودِ پرودگار و سلامِ آسمانیان و ثنای زمینیان، نثار تمام بسیجیان ایران زمین باد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا