مدیریت شهری

تازه‌ترین آمار از ابتلای کارکنان اتوبوسرانی به کرونا

ترفع از تعداد مبتلایان و جان باختگان به ویروس کرونا در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت همزمان با پیک دوم این بیماری آمار تازه‌ای ارائه کرد.

به گزارش شوراآنلاین، محمود ترفع مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا در پایتخت چه تعداد از پرسنل شرکت واحد اتوبوسرانی به این ویروس مبتلا و چه تعدادی جان خود را از دست داده اند، گفت: آزمایش کرونای ۴۴ نفر از پرسنل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران (راننده، کارمند و …) مثبت اعلام شد.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران افزود: سال گذشته ۲ تن و در این بازه زمانی از سال جاری نیز ۲ نفر دیگر از پرسنل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران جان خود را از دست دادند.

ترفع در پاسخ به این سوال که آخرین اقدام‌های در دست اجرای شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران چیست؟، بیان کرد: قرارداد اورهال ۱۱۰ دستگاه اتوبوس تک کابین بخش خصوصی بسته شده است و ما به دنبال این هستیم که این ظرفیت را به ۴۰۰ دستگاه برسانیم.

او ادامه داد: یکی دیگر از برنامه‌های اتوبوسرانی شهرداری تهران برگزاری مناقصه جهت نوسازی مخازن سی ان جی است، زیرا تعدادی از مخازن سی ان جی اتوبوس‌ها منقضی شده‌اند.

منابع: باشگاه خبرنگاران

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن