اجتماعی و فرهنگی

شهرداری بدنبال کودک زباله گرد گوش بریده

به گزارش شورا‌آنلاین، عدالت امیر خانی در مورد کلیپ منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی که کودکی زباله‌گرد ادعا می‌کند پیمانکار شهرداری منطقه ۳ تهران گوش او را با تیغ بریده است اظهار کرد: در مورد این کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی پخش شده است، تا کنون هیچگونه مراجعه و شکایتی از سوی کسی به شهرداری نداشتیم و ما هم از طریق شبکه‌های اجتماعی در جریان این موضوع قرار گرفتیم و دستور پیگیری این موضوع را دادیم.
 
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۳ اضافه کرد: در اولین گام باید این کودک را پیدا کنیم تا جزئیات ماجرا را از زبان خودش بشنویم که تا این لحظه پیگیری‌های ما برای یافتن این کودک بی‌نتیجه بوده است، از همین رو از شهروندان می‌خواهیم در صورت اطلاع از این فرد، او را به شهرداری منطقه ۳ معرفی کنند یا اینکه با اعلام محل اسکانش ما به آنجا برویم.

امیرخانی تاکید کرد: هر چند تا زمان روشن شدن موضوع نمی‌شود اظهار نظر دقیقی انجام داد اما باید بگویم که حفظ حرمت شهروندان از اصول اصلی ما است و در صورت اثبات موضوع با فرد خاطی برخورد شدید و بدون اغماض خواهد شد و پرونده‌اش نیز به مراجع قضایی ارسال می‌شود. همچنین روند پیگیری‌ها و جزئیات کار را به شهروندان اطلاع‌رسانی خواهیم کرد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن