استان

دستگیری یکی از مدیران ارشد و ۳ همکارش به اتهام اختلاس ۱۰ میلیاردی در ایلام

به گزارش شورا‌آنلاین، شب گذشته یکی از مدیران ارشد استان ایلام به همراه ۳ تن از کارمندانش به دلیل اختلاس مالی دستگیر شدند.

حجت الاسلام علی نظر تیموری کیا معاون دادستان ایلام در این باره گفت: یکی از مدیران کل استان ایلام به همراه سه تن از همکارانش به اتهام اختلاس و کلاهبرداری دستگیر و قرار بازداشت موقت صادر شد.
 
وی با بیان اینکه این پرونده پس از شکل گیری در سازمان بازرسی استان برای سیر مراحل قانونی و قضایی در اختیار دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ایلام قرار گرفته است، اظهار داشت: این پرونده هم اکنون در یکی از شعبات دادسرای ایلام تحت بررسی و رسیدگی دقیق است.
 
وی با اشاره به اینکه در رابطه با این پرونده اختلاس و کلاهبرداری تاکنون مدیرکل یکی از دستگاه‌های اجرایی استان و سه تن از همکاران وی دستگیر و بازداشت شده‌اند، افزود: فعلاً رقم این اختلاس و کلاهبرداری قریب ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
 
معاون دادستان ایلام با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی در رابطه با این پرونده با سرعت و دقت در حال انجام است، یادآور شد: همگان بدانند که برخورد محاکم قضایی با اختلاسگران، قانون شکنان و متصرفان اموال دولتی بسیار سخت و بدون اغماض خواهد بود.
 
حجت الاسلام تیموری کیا تصریح کرد: ضرورت دارد که دستگاه‌های نظارتی بیش از پیش پای کار باشند و نگذارند که هر از گاهی این گونه اختلاس ها و دست درازی های به بیت المال شکل بگیرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن