استانصفحه اصلی

نماینده کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها: نباید از انتخابات مجدد هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها ترسید

عضو شورای عالی استان‌ها گفت: به دلیل تخلفات صورت گرفته، خواهان آن هستیم که انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها مجدداً برگزار شود و نباید عده‌ای از این موضوع بترسند.

به گزارش شوراآنلاین، حبیب‌الله عاملی مقدم نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها درباره برگزاری انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها اظهار داشت: فصل‌الخطاب ما قانون است و قطعاً مباحثی که وزارت کشور در این خصوص اعلام کرده است، نشان می‌دهد که اقدام غیرقانونی در انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها صورت گرفته است و اگر تخلفی ثبت شده باشد، باید مجدداً انتخابات برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه نباید از انتخابات مجدد هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها ترسید، گفت: در شأن شورای عالی استان‌ها و مردم کشورمان نیست که بزرگترین نهاد شورای کشور برخلاف قانون عمل کند و ما باید در راستای تقویت این شورا عمل کنیم نه تضعیف آن.

عاملی گفت: اگر وزارت کشور و هیأت‌های نظارت تشخیص دادند که تخلفی صورت گرفته است، این انتخابات مجدداً برگزار شود.

عضو شورای عالی استان‌ها یادآور شد: در انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها، نمایندگان استان خوزستان به صورت رسمی دعوت نشده بودند و حضور نداشتند و این یک تخلف محسوب می‌شود و درخواست ما این است که هیأت رئیسه سابق به نظر اعضای شورای عالی استان‌ها احترام قائل شوند و مجدداً انتخابات هیأت رئیسه را برگزار کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن