اجتماعی و فرهنگی

طرح ویژه پلیس برای روزهای پایانی سال و چهارشنبه سوری

به گزارش شورا‌آنلاین، سردار حسین رحیمی با اشاره به برنامه‌های پلیس برای ماه پایانی سال اظهار داشت: ماه پایانی سال فضای تهران متفاوت است و پلیس طرح‌های ویژه‌ای را در این ماه به اجرا در می‌اورد. علاوه بر طرح‌های روزانه و ماموریت‌های پلیس، طرح‌های مضاعفی در سطج پایتخت اجرا می‌شود.

وی به موضوع چهارشنبه سوری اشاره کرد و گفت: طرح رصد و کشف مواد محترقه خطرناک و قاچاق از سوی پلیس‌های تخصصی در حال اجرا است و در آخرین مرحله ۶ میلیون عدد مواد محترقه در تهران کشف شد. طرح‌های پلیس برای کشف مواد محترقه در انبارها، مخفیگاه‌ها و سطح شهر ادامه دارد.

رئیس پلیس تهران با اشاره به افزایش گشت‌های پلیس در اسفندماه، تاکید کرد: در ماه پایانی سال گشت‌های خودرویی، موتوری و پیاده پلیس افزایش یافته و ماموران در اماکن تردد مردم مانند مراکز خرید، بازار، پاساژ‌ها و خیابان اصلی مستقر می‌شوند. این استقرار به منظور پیشگیری از سرقت است.

رحیمی به موضوع ترافیک روز‌های پایانی سال اشاره کرد و افزود: در روز‌های پایانی سال ماموران راهور با تمام توان تلاش می‌کنند ترافیک‌های طولانی و سنگین رخ نداده و شهروندان به راحتی تردد کنند. اگرچه پیش بینی می‌شود در روز‌های پایانی سال و خرید ترافیک تهران تا ۱۵ درصد افزایش یابد. پلیس راهور طرح ویژه پنج شنبه و جمعه اخر سال و زیارت اهل قبور را هم در دستور کار دارد.

وی در پایان از برخورد با سارقان منازل، گوشی قاپ‌ها و کیف قاپ‌ها خبر داد و افزود: طرح‌های پلیس برای برخخورد با این مجرمان همچنان ادامه داشته و در اسفند ماه تشدید می‌شود.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن