ورزشی

کفاشیان: ممنوعیت حضور بانوان در ورزشگاه ربطی به فیفا ندارد

به گزارش شورا‌آنلاین، علی کفاشیان ابتدا درباره این که گفته‌ می‌شود بازنشسته بوده و نمی‌تواند در فدراسیون فوتبال فعالیت کند، گفت: بازنشستگی مشکلی ایجاد نمی‌کند چرا که من در فدراسیون فوتبال، پست نایب رییسی دارم و این پست نیز شغل محسوب نمی‌شود.

او هم‌چنین درمورد حضورش در کمیته فوتسال به عنوان سرپرست و این که تاج گفته می‌خواهد حکم ریاست برایش بزند، بیان کرد: آقای تاج در این مورد می‌داند. من در جریانش نیستم اما اگر او گفته می‌خواهد حکم ریاست بزند، مبارک است!

کفاشیان در پاسخ به این پرسش که تاج اعلام کرده فیفا میزبانی جام جهانی فوتسال را به دلیل منع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها به ایران نمی‌دهد، توضیح داد: فیفا در تنها نامه‌ای که به ما ارسال کرده، گفته میزبان جام‌جهانی، یک سال دیگر معرفی خواهد شد اما نامه‌ای مبنی بر این که ایران از بین نامزدها کنار گذاشته شده، به دست‌مان نرسیده است.

سرپرست کمیته فوتسال افزود: چرا نباید میزبانی را به ایران بدهند؟ دست فیفا نیست که بخواهد در موضوع ورود بانوان دخالت کند. آن‌ها بیش‌تر به دنبال موضوع هتل‌ و فرودگاه‌ها هستند. تا امروز نیز اصلا بحث منع حضور بانوان در سالن را با ما نکرده‌اند. تنها بحثی که وجود داشت، تعویق یک ساله مشخص شدن میزبان بود که آن‌هم به خاطر مشکلات خود فیفا به دلیل بحث اسپانسری به وجود آمده است.

او درباره حضورش در ورزشگاه‌های فوتسال برای تماشای لیگ، مطرح کرد: با وجود این که گفته می‌شود کفاشیان بازی‌های لیگ را نمی‌بیند، تا الان بازی‌های زیادی را از نزدیک دیده‌ام. دیروز (جمعه) هم برای بازی تاسیسات دریایی و مقاومت قرچک به سالن رفتم. قبل از آن هم برای دیدن لیگ به مشهد و تبریز رفته بودم.

کفاشیان در پایان درباره این که گفته می‌شود کفپوش جدید کمپ تیم ملی خریداری نشده و اهدایی AFC بوده است، به ایسنا گفت: این کفپوش از سوی فدراسیون فوتبال خریداری شده و فکر می‌کنم حدود ۲۰۰ میلیون تومان نیز برایش هزینه شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن