اجتماعی و فرهنگی

ادامه بارش برف و باران در جاده های ۷ استان

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  سرهنگ نادر رحمانی افزود: با اشاره به  گزارش‌های دریافتی از سازمان هوا شناسی بارش برف در اکثر محورهای مواصلاتی استان اردبیل و مرکزی است و این شرایط در محورهای نقده به سردشت و پیرانشهر در آذربایجان غربی و همچنین محور راهجرد به سلفچگان نیز گزارش شده است.

وی ادامه داد: همچنین در حال حاضر بارش باران در اکثر جاده‌های استان‌های گیلان و قم گزارش شده و بارش نزولات جوی در محورهای کاشان به قم، کاشان به نطنز در استان اصفهان و محورهای مواصلاتی غرب استان مازندران نیز ادامه دارد.

رحمانیبا اشاره به اینکه در محورهای هراز و فیروزکوه مه گرفتگی و کاهش دید گزارش شده است، گفت: علاوه بر این موارد با توجه به اینکه روز گذشته به دلیل ریزش کوه، محور اندیمشک به خرم آباد در استان لرستان مسدود شده، تلاش برای بازگشایی این مسیر ادامه دارد.

وی افزود: با اشاره به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی مبنی بر ادامه داشتن بارش در روزهای آینده خاطرنشان کرد: با توجه به پیش‌بینی بارندگی در روزهای یکشنبه و دوشنبه، انتظار بارندگی و بارش برف در محورهای کوهستانی و یخ‌زدگی سطح معابر در ساعات پایانی شب را داریم. از این رو لازم است، مسافرانی که قصد سفر از مناطق کوهستانی را دارند، حتماً به تجهیزات زمستانی مجهز باشند و با باک پر سفر کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن