شورای شهر

اظهار نظر جدید درباره تخریب علاء الدین/طبقه هفتم بالاخره کی کلنگ می خورد؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین اقبال شاکری گفت: اخبار مختلفی در رابطه با تخریب اضافه بنا پاساژ علاء الدین منتشر شده است.

 
وی افزود: مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران و محمد باقر قالیباف، شهردار پایتخت پیگیر تخریب اضافه بنا پاساژ علاء الدین هستند و در همین رابطه هماهنگی هایی نیز با مسئولان سایر دستگاه ها شده است.
 
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با تاکید براینکه اجرای حکم تخریب اضافه بنا پاساژ علاءالدین براساس حکم دادستانی انجام خواهد شد اظهار کرد: مسئولان شهرداری هماهنگی هایی را با شورای تامین شهر تهران داشته اند و بدون شک حکم با نظر شورای تامین اجرایی خواهد شد.
 
شاکری با اشاره به انتخاب یک ناظر به منظور تخریب اضافه بنا پاساژ علاءالدین تصریح کرد: با هماهنگی های انجام شده با سازمان نظام مهندسی ناظر پروژه تخریب اضافه بنا پاساژ علاءالدین انتخاب شده و هر زمان که شورای تامین اعلام کند کار تخریب انجام می شود.
 
وی در خصوص حواشی مطرح شده مبنی بر تخریب اضافه بنای پاساژ علاءالدین طی امشب و فردا خاطرنشان کرد: قطعا کار تخریب اضافه بنا پاساژ علاءالدین به صورت شبانه و خارج از زمان فعالیت این پاساژ انجام خواهد شد اما کار تخریب امشب و فردا انجام نمی شود.
 
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران از نامه نگاری های انجام شده به منظور تخریب اضافه بنا پاساژ علاءالدین خبر داد و اذعان کرد: با توجه به نامه نگاری های انجام شده کار تخریب پاساژ علاءالدین تا پایان هفته به اتمام رسیده و شاهد تخریب اضافه بنای این پاساژ خواهیم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا