ورزشی

در جشن تولد «۹۰» چه گذشت؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین برنامه این هفته «90» به دلیل تداخل با مسابقات والیبال المپیک، به جای دوشنبه، شنبه شب روی آنتن رفت و ساعت ۲۳:۴۲ آغاز شد.

در این برنامه به مناسبت سالگرد پخش اولین برنامه «نود» در ۲۳ مرداد ۱۳۷۸، اتفاقات جالب و نوستالژیک در تاریخ برنامه نود در قالب چند آیتم پخش شد و به همین مناسبت کیکی هم در برنامه تدارک دیده شده بود.

عادل فردوسی‌پور در ابتدای برنامه ضمن ابراز خوشحالی از هفده‌ساله شدن «نود»، به سختی‌های این راه ۱۷ ساله اشاره و در ادامه از همکاری‌ افراد مختلف با این برنامه ورزشی قدردانی کرد.

 

 

او همچنین از مدیران مختلف سیما به خاطر حضور و همراهی‌شان در مقاطع مختلف سپاسگزاری کرد.

مجری و تهیه‌کننده «90» سپس همراهی و مشارکت مخاطبان در این برنامه را که از ۶ هزار، به شش میلیون پیامک رسیده است، مایه‌ی مباهات دانست.

پس از آن گزارشگر قدیمی برنامه «90» مهدی محمدپور به برنامه آمد و گفتگوی نوستالژیک ۹۰ با او آغاز شد.

این گزارشگر از حال و هوای گزارشگری سال‌ها پیش سخن گفت و به مقایسه‌ی آن با گزارشگران امروز پرداخت.

او در بخشی از صحبت‌هایش اظهار کرد که گزارشگران فعلی ۹۰ در مقایسه با گزارشگران سال‌ها پیش این برنامه از لِوِل بالاتری برخوردار هستند. محمدپور در همین زمینه به اجرای محمد حسین میثاقی اشاره کرد که سبک خاصی در گزارشگری دارد.

این گزارشگر قدیمی در ادامه به نفوذ برنامه ۹۰ در فوتبال و فدراسیون و باشگاه‌ها اشاره کرد.

 

همچنین در بخشی از این برنامه، بخش‌هایی از گزارش‌های قدیمی گزارشگر ۹۰ در مصاحبه‌ای که با علی پروین، ناصر حجازی و منصور پورحیدری داشت، مرور و پخش شد.

سپس گزارشی از امید، کودک سرطانی تبریزی که به عشق کریس رونالدو، تصاویر او را جمع کرده بود پخش شد و پیراهن امضا شده رونالدو با پیام روحیه‌بخش این فوق ستاره رئال مادرید، توسط فرناندو سانز، بازیکن اسبق رئال با سفر به این شهر به او اهدا شد.

در برنامه شامگاه گذشته «90» بررسی بازی‌های لیگ برتر فوتبال همچنان در دستور کار قرار داشت و این برنامه با پخش آخرین آمار نظرسنجی، ساعت ۰۲:۰۸ بامداد به پایان رسید. در پایان با شرکت ۹۸۰ هزار نفر، ۳۷،۵ درصد بینندگان نجات زندانی محکوم به اعدام را تاثیرگذارترین برنامه نود اعلام کردند و ۲۱،۱ درصد برنامه انتقال تیم‌های تهرانی به شهرستان‌ها، ۱۶،۵ درصد بررسی فساد و دلالی در فوتبال، ۱۲،۳ بررسی دلایل افت فوتبال ایران و ۵،۶ درصد تعلیق فوتبال ایران و تشکیل کمیته انتقالی را انتخاب کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا