اجتماعی و فرهنگی

ماجرای پسر هندی که در دام زورگیران تهرانی افتاد!

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین زورگیر جوان که پسری ۱۷ ساله است و تازه از شهرستان به امید زندگی بهتر به تهران آمده است بعد از زورگیری از پسر هندی و به زورگرفتن تلفن همراهش و ضرب و شتم او با چاقو به دام پلیس افتاد .این زورگیر جوان بعد از دستگیری اظهار ندامت کرد و در اعترافاتش از پشیمانی اش گفت.

پسر هندی در دام ۲ زورگیر جوان تهرانی

 

 

 

 زورگیری از پسر هندی در تهران

 
نوجوان هندی وقتی ۲ جوان زورگیر را مقابل خود دید مقاومت کرد اما دزدان او را زخمی کردند و موبایل گرانقیمتش را به سرقت بردند.

ساعت ۲۳شنبه بیست و دوم خرداد ماه، نوجوان ۱۶ساله هندی که سال هاست به همراه خانواده اش در تهران زندگی می کند در راه بازگشت به خانه اش بود که وقتی به خیابان جمهوری حوالی بهارستان رسید ناگهان پسرجوانی از پشت سر به او حمله کرد. نوجوان هندی که وحشت کرده بود داد و فریاد راه انداخت اما درست در همان لحظه جوان دیگری چاقویی زیرگلویش گذاشت و از او خواست تا سکوت کند.
نوجوان وحشت زده اما همچنان مقاومت می کرد و در همین هنگام سارق مسلح با چاقو چند ضربه زد. خفتگیر دیگر که او را گرفته بود با تیغ موکت بری ضربه ای به دست پسر نوجوان زد و تهدید کرد که اگر موبایلش را در اختیار آنها قرار ندهد او را به قتل می رساند. نوجوان هندی از ترس جانش موبایلش را از جیبش در آورد و تحویل آنها داد. دزدان پس از سرقت پا به فرار گذاشتند و همزمان شاهدان با شنیدن صدای داد و فریاد نوجوان هندی به تعقیب دزدان پرداختند. یکی از سارقان موفق به فرار شد اما مردم دزد دیگر را دستگیر کردند. او وقتی دید راهی برای فرار نیست و گیر افتاده با تیغ موکت بری اقدام به خودزنی کرد.
سفر به پایتخت و شروع سرقت

 

زورگیر پسر هندی در تهران دستگیر شد


دزد کم سن و سال که ۱۷سال و ۱۰ ماه بیشتر ندارد برای مداوا به بیمارستان منتقل شد و پس از درمان و بهبودی دیروز برای انجام تحقیق به شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت منتقل شد و پیش روی قاضی علی وسیله ایردموسی قرار گرفت. او مدعی بود که تا به حال پایش به کلانتری و دادسرا باز نشده، برای همین به محض گیر افتادن تصمیم به خودکشی گرفته است. دیروز در جلسه بازپرسی، متهم کم سن و سال که مرتب اشک می ریخت درخواست بخشش کرد و مدعی شد که از سرقت پشیمان است. او در گفت وگو با همشهری از جزئیات سرقت می گوید.


چه شد که در این سن کم تصمیم به زورگیری گرفتی؟

من تنها یک هفته بود که از یکی از شهرستان های غرب کشور به تهران آمده بودم اما ناخواسته وارد بازی شدم. همدستم که تنها چند ساعتی از آشنایی مان می گذشت مرا اغفال کرد که چند گوشی سرقت کنم و بعد به شهرستان برگردم. من هم وسوسه شدم که با او همکاری کنم.
چرا او را با چاقو زخمی کردید، فکرش را نکردید که شاید جانش را بگیرید و اتهام قتل گردنتان بیفتد؟ 
من نمی خواستم بلایی سرکسی بیاورم. همدستم میلاد سرم فریاد کشید که به دستانش ضربه بزن. من هم از ترسم خیلی سطحی او را زخمی کردم. فکر کنم فقط یک ضربه زدم.

با همدستت کجا آشنا شدی؟

چند ساعت قبل از سرقت میلاد همدستم را در میدان آزادی دیدم و او پیشنهاد دزدی داد، چون همه پول هایم تمام شده بود و حتی پول برای خرید بلیت اتوبوس برای برگشت به شهرستان را هم نداشتم.

چرا؟

داستانش مفصل است. من از بچگی کار می کنم. درکودکی پدر و مادرم از یکدیگر جدا شدند و من همیشه روی پای خودم ایستادم. از مدتی قبل شنیدم که در تهران کار فراوان است و من می توانم حقوق میلیونی بگیرم و دوساله بار خودم را ببندم. همین شد که یک هفته پیش راهی تهران شدم.حدود ۴میلیون هم پس اندازم بود که با خودم آوردم. برای شروع به پانسیون رفتم و در جست وجوی کار مناسب بودم اما هر جا می رفتم حقوقش زیر یک میلیون تومان بود. درصورتی که همه به من گفتند تهران کار زیاد است و می توانی حقوق میلیونی در ماه بگیری اما چیزهایی که شنیده بودم حقیقت نداشت.
حتی سرم را هم کلاه گذاشتند و نزدیک ۲ میلیون تومان پولم را هم خوردند. مرد کلاهبردار پسرجوانی بود که وقتی شنید می خواهم به باشگاه بروم از من پول گرفت تا پودر بدنسازی برایم بیاورد اما یک دفعه غیبش زد و همه پول هایم را از دست دادم. حتی پول برگشت به شهرستان را هم نداشتم همین شد که میلاد همدستم پیشنهاد سرقت داد. او می گفت هر گوشی ای که سرقت کنی ۳۰هزارتومان سهمت می شود که می توانی با چند سرقت پول هایت را جمع کنی و به شهرستان بروی اما درست در نخستین سرقت گیر افتادم.

چرا خودزنی کردی؟

ما گوشی نوجوان هندی را سرقت کردیم اما وقتی مردم ریختند میلاد فرار کرد، من و موبایل مالباخته را تحویل مردم دادند. به آنها التماس کردم که اجازه بدهند بروم اما نوجوان هندی موبایل یکی از رهگذران را گرفت و به پلیس زنگ زد. از آنجا که تا به حال پایم به پلیس و دادسرا باز نشده از آبروریزی ترسیدم و با تیغ موکت بری که همراهم بود تصمیم به خودکشی گرفتم اما زنده ماندم و حالا هم به شدت پشیمانم. اشتباهم این بود که زندگی ساده در شهرستان را رها کردم و به خیال اینکه آینده بهتری در تهران در انتظارم است به پایتخت آمدم اما همه تصوراتم اشتباه از آب در آمد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا