مدیریت شهری

به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان: برپایی جایگاه عرضه و ذبح بهداشتی دام در منطقه ۱۳

همزمان با روز عرفه و عید سعید قربان، با اختصاص جایگاهی در منطقه۱۳، دام به صورت بهداشتی ذبح و عرضه می شود

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، مجتبی شکری، شهردار منطقه ۱۳ ضمن تبریک عید سعید قربان گفت: به مناسبت گرامیداشت روز عرفه و فرارسیدن عید سعید قربان و لزوم ادای سنت حسنه قربانی گوسفند، جایگاهی به منظور عرضه و ذبح بهداشتی دام در منطقه ۱۳ اختصاص یافته و این مرکز موقت برای ارائه خدمات به شهروندان آماده سازی شد.

او افزود: بر اساس ابلاغیه ستاد مدیریت بیماری کرونا مبنی بر فعالیت مراکز عرضه بهداشتی دام، با استفاده از امکانات و ظرفیت ها ، جایگاه عرضه دام در منطقه ۱۳ برپا شد تا شهروندان با آرامش و اطمینان نسبت به ادای نذورات خود اقدام کنند.

شکری ادامه داد: جایگاه عرضه و ذبح بهداشتی دام از سوی اداره ساماندهی معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه در زمینی به مساحت حدودی ۱۵۰۰مترمربع درنشانی:خیابان دماوند ، بعد از پل خاقانی ، انتهای خیابان هاشمی، جنب بوستان زیتون برپا و در راستای آماده سازی آن، اقداماتی از قبیل تسطیح ، نصب داربست ، نصب بنر ، آماده‌سازی آغل‌ها صورت گرفت .

او یادآور شد: در جایگاه عرضه دام ، ضمن رعایت پروتکل های مربوطه ، دامپزشک حضور داشته و معاینه تائید سلامت دام صورت می گیرد ، از این رو به شهروندان توصیه می شود برای حفظ سلامتی خود و خانواده هایشان ، دام را از مراکز معتبر خریداری کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن