مدیریت شهری

شهردار ناحیه ۵ منطقه ۶ خبر داد: ایمن سازی پیاده راه های ایستگاه های مسیر B.R.T در خیابان ولی عصر(عج)

شهردار ناحیه۵ منطقه ۶ با اشاره به اهمیت راهبردی این ناحیه در اتصال شمال به مرکز تهران، از برنامه ریزی برای ارتقای خدمات رسانی به شهروندان در حوزه های ترافیکی با همکاری نهاد های خدمات رسان عمومی در خیابان توانیر خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۶؛ در این بازدید که بامداد روز یکشنبه پنجم بهمن صورت گرفت؛ فرمانده راهور منطقه۶ سرهنگ اسمعیل زاده و سرگرد سراج فرمانده محور خط ویژه ولی عصر(عج) فرزاد هنرور را همراهی می کردند؛ راهکارهای اصلاح هندسی ترافیکی معابر و میدان توانیر به منظور بازگشایی گره ترافیک، ارتقای ایمنی تردد و ایجاد دسترسی های محلی در شبکه معابر اصلی و فرعی برای فاز اجرایی بررسی شد.

فرزاد هنرور با اشاره به تعامل مستمر با پلیس راهور در سطح معابر و بزرگراه های ناحیه گفت: در این راستا پیاده راه های ایستگاه های مسیر B.R.T در خیابان ولی عصر(عج) با نصب ۴۰ متر نرده ترافیکی و بهسازی آسفالت خط ویژه جهت عبور و مرور مسافران ایمن سازی شده است.

هنرور در پایان افزود: بر طبق برنامه ریزی مسائل نگهداشت این خط ویژه بصورت مستمر با حضور عوامل انتظامی بررسی و توسط عوامل اجرایی و ۱۳۷ ناحیه برطرف می‌گردد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن