مدیریت شهری

بازدید رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از فاز دوم بزرگراه شهید نجفی رستگار

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ضمن بازدید از فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار، تاثیرات بهره برداری از این پروژه بر وضعیت ترافیکی ورودی جنوب شرق پایتخت را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در این بازدید میدانی که علاوه بر سردار حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس علی پیوسته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه ۱۵ و جمعی از مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی حضور داشتند، مسیر ۴ کیلومتری فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار حدفاصل پل تقاطع خیابان شهید مزینانی تا بزرگراه امام رضا(ع) پایش شد و جزئیات ترافیکی لازم برای گشایش آزمایشی این مسیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است فاز نخست بزرگراه شهید نجفی رستگار شامل بخش حدفاصل بزرگراه آزادگان تا پل شهید مزینانی به طول حدود۲ کیلومتر، در آذرماه سال ۱۳۹۸ مورد بهره‌برداری قرار گرفت. با بهره برداری از فاز دوم بزرگراه شهید نجفی رستگار، عملکردهای ترافیکی این بزرگراه در بخش مسیرهای تندرو تکمیل خواهد شد. کاهش بار ترافیک در بزرگراه و میدان بسیج و نیز بخش شرقی بزرگراه آزادگان از مهمترین نتایج این بهره برداری خواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن