مدیریت شهری

افتتاح ساختمان های دوستدار دوچرخه در منطقه۱۳

در راستای رویکرد شهرداری تهران در استفاده از وسایل حمل و نقل پاک و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری در بین شهروندان و کارکنان ، کلیه ساختمان های شهرداری منطقه۱۳ ، دوستدار دوچرخه می شوند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، برای اولین بار در شهر تهران و در مراسمی با حضور شهردار منطقه ۱۳، مدیر واحد سیستم های حمل و نقل پاک  سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ،معاونین اجرائی منطقه، ساختمان های  شماره ۴ و مجتمع کوثر  به عنوان ساختمان های “دوستدار دوچرخه”  افتتاح شدند.

در حال حاضر ساختمان های حمل و نقل ترافیک ، فنی و عمرانی و مجتمع کوثر، ضمن تجهیز به ۲۰ دستگاه دوچرخه، تسهیلات پارکینگ رایگان و امن  را با جانمایی دوچرخه بند دارا می باشند تا کارکنان در تردد های کاری خود با استفاده از دوچرخه دچار مشکل نشوند.

 همچنین برای برای فراهم کردن آسایش و رفاه کارکنان، اتاق هایی که مجهز به لوازم کمک های اولیه و  نظافت فردی از قبیل دوش، سشوار، اتو و کمد تعویض لباس هستند، مطابق دستور العمل ابلاغی سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در  این ساختمان ها دایر شده است.

در راستای تدابیر شهرداری تهران در استفاده از حمل و نقل پاک و  همزمان با پویش سه‌شنبه های بدون خودرو ، هر هفته، یکی از  ساختمان های نواحی چهارگانه و ستادی نیز، دوستدار دوچرخه می شوند.

همچنین تسهیلاتی از سوی معاونت منابع انسانی شهرداری منطقه۱۳ برای کارکنان دوچرخه سوار در نظر گرفته شده تا آنان بتوانند برای رفت و آمد از این مد حمل و نقلی پاک و انسان محور استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا