مدیریت شهری

شهردار منطقه چهار تهران خبر داد: کمک های غیر نقدی شهروندان منطقه چهار تهران به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

شهردار منطقه چهار تهران از برپایی غرفه های جمع آوری کمک های غیر نقدی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: ۳۰ نقطه شمال شرق تهران آماده جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان است.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، “محمد محمددوست” با اعلام این خبر گفت: به منظور یاری رساندن به هموطنان عزیز و سیل زده استان سیستان و بلوچستان، ۳۰ غرفه جمع آوری کمک های غیر نقدی در سراهای محله و مکان های پردد جانمایی شد.

وی افزود: به دنبال وقوع سیل و آب‌گرفتگی در استان سیستان و بلوچستان و شدت‌یافتن طغیان رودخانه‌های فصلی و ایجاد مشکلات فراوان برای هموطنان عزیز، مدیریت شهری منطقه چهار تصمیم گرفت با محوریت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه و مرکز خدمات اجتماعی و رفاهی نسبت به برپایی غرفه های جمع آوری اقدام کند.

شهردار منطقه چهار تصریح کرد: بر این اساس و به منظور تامین نیازهای مردم آسیب‌دیده از سیل در این استان، سراهای محله های ۲۰ گانه به همراه ساختمان مرکزی شهرداری منطقه چهار، میادین و مکان های مهم این منطقه آماده دریافت کمک های غیر نقدی شهروندان هستند.

وی خاطر نشان کرد: این طرح بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و نودمین جلسه در دستور کار این منطقه قرار گفت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن