شورای شهرصفحه اصلی

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران مطرح کرد؛ افتتاح ایستگاه مترو امام حسین بدون مناسب سازی انجام شده است

نژاد بهرام گفت: ایستگاه‌های مترو تازه تاسیس در خطوط ۷ و ۶ بدون در نظر گرفتن تجهیزات مناسب برای افراد کم توان افتتاح می‌شود.

به گزارش شوراآنلاین، زهرا نژاد بهرام عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران درباره افتتاح ایستگاه امام حسین (ع) بدون نصب آسانسور و مناسب سازی آن برای افراد کم توان و نا توان گفت:من همواره نسبت به مناسب سازی ایستگاه‌های مترو برای افراد کم توان و ناتوان تاکید داشتم و پیش تر این موضوع را در دو ایستگاه محمدیه و بسیج نیز مطرح کردم.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران افزود: افتتاح ایستگاه امام حسین (ع) بدون داشتن آسانسور در حالی بود  که من بار‌ها اعتراض خودم را نسبت به مناسب سازی کامل ایستگاه‌های تازه تاسیس در خطوط ۶ و ۷ مترو اعلام کرده بودم.

نژاد بهرام با اشاره به این نکته که در کنار هزینه‌های کلان احداث و افتتاح یک ایستگاه مترو هزینه نصب پله برقی و آسانسور آن بسیار  ناچیز است گفت: زمانی که با آقای هاشمی صحبت کردم او هزینه نصب آسانسور برای ایستگاه های مترو تازه تاسیس را مبلغی بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان اعلام کرد که این مبلغ یک هزارم هزینه ساخت ایستگاه مترو است.

او تاکید کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته توانستیم مدیران مترو را به نصب آسانسور در دو ایستگاه محمدیه و بسیج تا آخر مهر ماه ملزم کنیم.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که مدیران مترو در پاسخ به این سوال که چرا ایستگاه های تازه تاسیس مترو را بدون پله برقی و آسانسور افتتاح و مورد بهره برداری قرار می دهند گفت: مدیران مترو تنها مشکلات مالی را مهمترین عامل در تکمیل نشدن تجهیزات ایستگاه ها اعلام می کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن