ورزشی

بازگشت حدادی به تیم ملی مشروط است؟

سنتر تیم ملی بسکتبال ایران می‌گوید شرطی برای بازگشتن به تیم ملی ندارد و ارسلان کاظمی هم با حضور در جمع ملی‌پوشان می‌تواند کمک کننده باشد.

به گزارش شوراآنلاین، پس از اعلام خبر بازگشت حامد حدادی به تیم ملی بسکتبال از سوی رئیس کمیته ملی المپیک، حدادی درباره این اتفاق در جمع خبرنگاران گفت: صحبت‌هایی در این مورد انجام شد و خوشبختانه مشکلی نیست و منتظریم تا ببینیم در جلسات بعد چه اتفاقی رخ می‌دهد.

او در پاسخ به این سوال که آیا از سوی فدراسیون با او تماسی گرفته‌اند یا خیر؟ گفت: قرار است جلسه‌ای در این مورد برگزار شود.

حدادی در پاسخ به این سوال که آیا شرط او برای بازگشتن به تیم ملی بازگشت ارسلان کاظمی است؟ توضیح داد: من شرطی برای بازگشت ندارم و فکر نمی‌کنم صحبتی انجام داده باشم که باعث شود ارسلان خارج از تیم باشد. او بازیکن خوبی است و اگر در تیم ملی باشد به تیم ملی کمک می‌کند، اما همه تصمیمات را فدراسیون می‌گیرد.

او در پاسخ به این سوال که آیا برای برگزاری این جلسه تماسی با کمیته المپیک داشته است؟ گفت: هرکسی که تماس گرفته است هدفش بهبود شرایط بسکتبال بوده و الان هم مشکلی نداریم. در یک سال گذشته حواشی به بسکتبال ورود کرد که اصلاً خوب نیست و امیدوارم این شرایط بهتر شود.

سنتر تیم ملی بسکتبال در خصوص آخرین جلسه اهدای یادبودهای فدراسیون‌ها به موزه کمیته ملی المپیک نیز گفت: اتفاق خوبی است و در آینده جوانترها می‌توانند با دستاوردهای ورزشکاران خود آشنا شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا