مدیریت شهری

برگزاری چهارمین نشست فصلی مدیران ستادی و مدیران مراکز درمانی شرکت شهر سالم

مدیرعامل شرکت شهر سالم در نشست فصلی مدیران ستادی و مدیران مراکز درمانی شرکت شهر سالم گفت: در این نشست‌ها، برنامه‌ریزی کردیم تا موضوعات کلیدی و محوری که مربوط به کل فعالیت‌های شرکت است، مورد بحث و بررسی همکاران قرار بگیرد.

دکتر حمید چوبینه با اشاره به حضور افراد علمی توانمند و صاحب‌نظر در حوزه مدیریت افزود: بعضا و در صورت بروز مشکل و چالش در مجموعه اقدامات شرکت، این صاحب‌نظران با مساعدت و مشارکت همکاران در شرکت شهر سالم می‌توانند در صدد رفع مشکل برآیند و یا پیشنهادهایی را در رابطه با رفع مشکل احتمالی و رسیدن هر چه سریعتر به اهداف شرکت مطرح کنند.

وی با اشاره به چهارمین همایش فصلی که در دوره مدیریت فعلی برگزار می‌شود،ادامه داد:نشست قبلی یک نشست دو روزه بود که الحمدلله مورد استقبال همکاران قرار گرفت؛ در آن نشست، تفاهمات و توافقات مشترک بین همکاران ایجاد شد.

چهارمین همایش فصلی این دوره که در محل برج میلاد برگزار شد با ارائه گزارشات همکاران و چالش‌هایی که با آنها روبه‌رو بودند و ارائه پیشنهادهایی که برای بهبود فعالیت شرکت داشتند ادامه پیدا کرد و پیشنهادات لازم نیز از طرف معاونین و مدیران شرکت به همکاران گرامی ارائه شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن