شورای شهر

با حکم شورای حل اختلاف می‌توانم در انتخابات شرکت کنم

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین حسین رضازاده در خصوص اینکه با دستور وزارت ورزش باید قبل از حضور در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری از شورای شهر استعفاء کند، گفت: در این خصوص بازرسی کل کشور پس از اینکه این مشکل پیش آمد، موضوع را به شورای حل اختلاف فرستاد تا این شورا در مورد اینکه آیا بنده می‌توانم در شورای شهر و فدراسیون به صورت همزمان فعالیت داشته باشم یا خیر،‌ نظر خود را اعلام کند که در تاریخ ۳ دیماه سال گذشته شورای حل اختلاف با نظر اکثریت آرا (۷نفر از ۹نفر) رأی خود را صادر کرد که بر اساس آن حضور حسین رضازاده در شورای شهر و فدراسیون وزنه‌برداری بلامانع است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا با این حساب در انتخابات شرکت خواهد کرد یا خیر، گفت: با مباحثی که پیش آمده بنده آماده حضور در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری هم هستم. دوست دارم مثل پنج سال و نیم گذشته باز هم به وزنه‌برداری کمک کنم و در عمل هم این موضوع را ثابت کردم و اگر باز هم بخواهند به این منظور می‌آیم.

رضازاده تأکید کرد:‌ طبق قانونی که وزارت ورزش از آن صحبت می‌کند و همواره به آن استناد می‌شود، شورای حل اختلاف اعلام کرده که حضور من در هر دو سمت بلامانع است.

عضو شورای شهر تهران در پاسخ به این سؤال که آیا حاضر است به خاطر وزنه‌برداری از شورا استعفاء دهد گفت: در هر صورت شهروندان تهرانی با ۲۸۰هزار رأی به عنوان نفر سوم در انتخابات من را انتخاب کردند و شاید این موضوع درست نباشد هرچند که در این مورد هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌اند.

وی یادآور شد: شورای حل اختلاف اعلام کرده که حضورمان در انتخابات بلامانع است و دیگر مردم باید در این مورد قضاوت کنند.

رضازاده در مورد اینکه آیا شکایتی از وزارت ورزش دارد یا خیر، گفت: خیر، چرا باید شاکی باشم. نیت بنده کمک به وزنه‌برداری و ورزش کشور است.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود وزارت ورزش به خاطر اهداف سیاسی قصد دارد تا اقدامی انجام دهد تا رضازاده از شورای شهر استعفاء دهد گفت: در این مورد حرفی ندارم چون معمولاً‌ هرکسی یک حرفی می‌زند و خیلی نمی‌توان در این مورد به صحبت‌ها استناد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا