شورای شهر

واکنش چمران به افتخارات المپیکی وزنه برداری

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مهدی چمران در آغاز دویست و هشتاد و دومین جلسه شورا با اشاره به سالروز میلاد حضرت امام رضا (ع) این روز را به همه ی مسلمین تبریک گفت و ابراز داشت : این امام همام تنها امامی است که در ایران مدفون می باشند و ایرانیان میزبان این شخصیت بزرگ تاریخ هستند. شخصیتی که منشا برکات بسیاری برای ایرانیان بوده است و ما به خود به واسطه وجود این امام بزرگوار در کشورمان می بالیم.


چمران در ادامه به کسب مدال های طلای کاروان المپیک ایران که به نام کاروان امام رضا (ع) نام گذاری شده اشاره کرد و افزود : امیدواریم این روند در رشته های کشتی و تکواندو نیز ادامه داشته باشد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران در ادامه به سالروز مقاومت (۲۳ مرداد ماه ) که دهمین سالگرد جنگ ۳۳ روزه می باشد نیز اشاره کرد و گفت: جنگ ۳۳ روزه یاد آور جنگی است که یک طرف صهیونیست ها با پیشرفته ترین سلاح ها و برنامه های تاکتیک رزمی قرار داشتند و حتی از ناوهای دریایی هم استفاده می کردند و در طرف دیگر مسلمین مظلومی بودند که کمترین امکانت را در اختیار داشتند اما در نهایت دیدیم که نیروی ایمان است که پیروز می شود . امیدواریم این نیروهای مقاومت که سبب افتخار مسلمین جهان هستند حفظ شوند و هر روز شاهد خوار تر شدن اسراییل باشیم.

چمران همچنین خاطر نشان ساخت: روز ۲۶ و ۲۷ مرداد ماه سالروز آزاد سازی پاوه و فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) می باشد به تعبیری می توان گفت: این روز، روز آزاد سازی کردستان است چرا که همه کردستان تحت تاثیر پاوه قرار داشت. یاد شهدای آن روز را گرامی می داریم . 
وی همچنین درگذشت مربی فقید کشتی مرحوم زارع را تسلیت گفت. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن