ورزشی

دایی: کامیابی نیا باید در دربی اخراج می شد!

به گزارش شورا‌آنلاین، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: ما فردا یکی از حساس‌ترین و سخت‌ترین بازی‌های‌مان را باید انجام دهیم. پرسپولیس نشان داده تیم بزرگی است و امسال هم جز یکی دو بازی نتایج خوبی گرفته است. ما هم تمرینات خوبی داشته‌ایم. چند محروم و مصدوم هم داریم و مجبور شدیم که با تعداد محدودی کار کنیم. ۸ بازیکن خود را فردا نداریم ولی مطمئن باشید برای پیروزی می‌رویم و ان‌شاءالله حق به حق‌دار برسد و هرکس بهتر بازی کرد برنده شود و مسائل بیرون بر نتیجه اثر نگذارد.

او درباره داوری داربی گفت: من بازی را دیدم. کارت باید اول به کامیابی‌نیا داده می‌شد. کامیابی‌نیا اواخر بازی باید اخراج می‌شد. و طبیعتا نباید فردا جلوی ما بازی می‌کرد. یک تصمیم داوری باعث شد تا او مقابل ما بازی کند. بعد از آن یک صحنه بود که مجید حسینی در هجده قدم روی پای امیری تکل رفت و هم بازیکن پرسپولیس را زد و هم توپ را زد. من ماندم که چرا راجع به این صحنه‌ها کمیته داوران، آقایانی که دوست ندارم اسم‌شان را ببرم و راجع به همه چیز حرف می‌زند، صحبتی نکرد. فقط برای ما ماده قانونی می‌آورند؟ این صحنه که بدتر از بازیکن من روی بازیکن پارس جنوبی بود. در این‌جا راحت پای امیری را زدند و نه پنالتی گرفتند نه بعدا صحبت کردند. ما متاسفانه دچار چندگانگی در داوری هستیم. باید از یک قانون استفاده کنیم و برای همه آن را استفاده کنیم. نمی‌شود برای تیم‌های بدون طرفدار هرچه دل‌مان را بخواهد انجام دهیم. شما بگوید چرا اعتراض نکنم؟ آن صحنه پنالتی نبود ولی همان را به ضرر ما پنالتی گرفتند.

سرمربی سایپا درباره وضعیت ترابی گفت: ترابی جزو مصدومان ماست که به بازی نمی‌رسد. او به هتل هم نمی‌آید. امید خالدی را هم نداریم. دو بازیکن جوان‌مان هم که جام جهانی نوجوانان بودند، آن‌ها هم به تیم ملی جوانان می‌روند. ما سه تا از مربیان‌مان را دیروز بازی دادیم تا تمرین کنیم.

او درباره بحث حضور رحمتی در سایپا گفت: ما در دروازه‌مان اصلا و ابدا تغییر نخواهیم داشت. این حرف را از شما می‌شنویم. هر سه گلر ما خوب تمرین می‌کنند. ما احتیاجی به بازیکنی نداریم.

دایی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان مقابل استقلال و پرسپولیس که تیم‌های سابق‌شان بوده‌اند، خوب بازی نمی‌کنند؟ گفت: اصلا چنین چیزی نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا