مدیریت شهری

فعالیت علنی دلالان و کارچاق کن ها مقابل ساختمان شهرداری!/ شهردار منطقه ۲: قاطعانه برخورد می کنیم

به گزارش شورا‌آنلاین، عجیب اما واقعی! در عین ناباوری دلالان و به اصطلاح کار چاق کن ها در اطراف ساختمان شهرداری منطقه ۲ پرسه می زنند و انواع و اقسام پیشنهادهای کاری از جمله امور مربوط به تراکم، کاهش و بخشودگی جرایم و…را با مراجعین شهرداری مطرح می کنند.  

 رسول کشت پور شهردار منطقه ۲ تهران در خصوص این پدیده شوم گفت: در دوره جدید مدیریت شهری با هر گونه فعالیت دلال مآبانه با افراد فاقد سمت قانونی برخورد قانونی صورت خواهد گرفت و تمامی اقدامات در مسیر قانون و با حذف هرگونه دلالی انجام می شود.

کشت پور نقش دفاتر خدمات الکترونیکی را در این زمینه مهم خواند و خاطرنشان کرد: یکی از اهداف تاًسیس این دفاتر تعمیق نگاه حرفه ای در تسریع و تسهیل روند مراجعات شهروندان می باشد و شایسته است دفاتر خدمات الکترونیکی با بررسی نقاط ضعف و قوت، کار خود را مورد ارزیابی قرار دهند.

شهردار منطقه ۲ همچنین از برگزاری جلسات شورای معماری در منطقه به منظور یکپارچه سازی و ارائه خدمات به کلیه اقشار خبر داد و گفت: در دوره جدید مدیریت شهری همه شهروندان دارای حقوق یکسان هستند و نگاه طبقاتی به این موضوع نخواهیم داشت و به منظور یکپارچه سازی خدمات این شورا به صورت عمومی و برای عموم شهروندان برگزار خواهد شد.

وی هدف از اجرای این طرح را شفافیت مالی و توجه به حقوق شهروندان و شهرداری تهران عنوان کرد.

کشت پور یادآور شد: ماموریت های معماری و شهرسازی و تمامی مصوبات شورای عالی معماری و شهرسازی به صورت جدی در روند اخذ تصمیمات این حوزه دنبال می شود و هیچگونه اغماضی در این زمینه نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا