شورای شهر

تصمیمی که پشت درهای بسته گرفته شد/ گزینه های نجفی قبل از انتصاب به شورا معرفی می شوند

به گزارش شورا‌آنلاین، زهرا نژادبهرام با اشاره به جلسه روز گذشته اعضای شورای شهر تهران،ری و تجریش با محمد علی نجفی شهردار تهران اظهار کرد: این جلسه به میزبانی شورای شهر و با حضور تمام اعضای برگزار شد.

وی تصریح کرد: یکی از سیاست‌های این دوره از مدیریت شهری(شورا و شهرداری) افزایش تعاملات است و به همین دلیل برگزاری جلسات یک هفته درمیان بین اعضای شورا و شهردار و معاونین وی در دستور کار قرار دارد.

نژادبهرام بیان کرد: جلسه روز گذشته نیز بر همین اساس برگزار شد و دستور جلسه خاصی در دستور کار نبود و پیگیری مسائل شهری در هفته های گذشته  و آینده از جمله مسائلی بود که در جلسه روز گذشته به آن پرداخته شد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: با توجه به صحبت‌های صورت گرفته توسط شهردار تهران در آینده نیز شاهد برخی تغییر و تحول در بدنه شهرداری خواهیم بود که این موضوع نیز طبق هماهنگی‌های صورت گرفته بین شورا و شهردار انجام می‌پذیرد.

وی بیان کرد: در بحث انتصابات در شهرداری به این نتیجه رسیده ایم که شهردار تهران افراد مورد نظر خود را برای حضور در شهرداری به شورا معرفی کند و اعضا نظر خود را مطرح می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا