اجتماعی و فرهنگی

واکنش منتخب شورای پنجم به گزینه های مطرح برای کرسی شهرداری/ شهردار تهران از بین اعضای شورا انتخاب می شود؟

به گزارش شورا‌آنلاین، حجت نظری گفت: تا برگزاری جلسه رسمی شورای پنجم، منتخبین مردم در شورا جلسات مختلفی را در هفته برگزار می‌کنند. 
 
وی افزود: این جلسات به صورت هفتگی و با حضور اکثریت اعضای منتخب برگزار می‌شود. 

منتخب مردم تهران در شورای شهر با اشاره به موضوعات جلسات اعضای جدید اظهارکرد: موارد مختلفی از جمله برنامه‌های آتی شورا و مدیریت شهری تا به امروز در جلسات اعضا مطرح شده است. 

نظری با تاکید بر اینکه در جلسه امروز چهارشنبه، قرار است شاخص‌های تعیین شهردار مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد خاطرنشان کرد: بعد از تعیین شاخص ها، در جلسات بعدی وارد مصادیق خواهیم شد. 

وی در خصوص اسامی که طی روزهای اخیر برای تصدی پست شهردار تهران مطرح شده است تصریح کرد: تا امروز هنوز فرد خاصی برای تصدی سمت شهردار تهران تعیین نشده و اخباری که در رسانه‌ها منتشر می‌شود تن‌ها گمانه زنی است. 

منتخب مردم تهران در شورای اسلامی شهر تاکید کرد: هر زمان که منتخبین مردم به شاخص‌های مورد نظر برسند بدون شک نظر خود را به صورت رسمی اعلام خواهند کرد. 

نظری با اشاره به مسائل مطرح شده پیرامون انتخاب شهردار از میان اعضای راه یافته به شورای پنجم شهر تهران خاطرنشان کرد: هنوز تصمیمی برای خروج منتخبین مردم برای نشستن بر کرسی شهردار تهران گرفته نشده است و در این زمینه در آینده تصمیم گیری خواهد شد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا