اجتماعی و فرهنگی

ظرفیت پست مدیر در رویداد معرفی فرصت‌های شغلی کارکنان

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران، از اختصاص ۵۳۴ عنوان در جایگاه‌های کارشناس ارشد سه به بالا و ۹۰۰ ظرفیت پست مدیر در اولین رویداد معرفی فرصت‌های شغلی کارکنان خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی مرکز نوسازی و تحول اداری، محمد‌علی الفت‌پور با بیان اینکه رویداد بزرگ معرفی فرصت‌های شغلی زمینه ارتقای بسیاری از همکاران را در فضایی توام با شفافیت و عدالت فراهم کرده است، گفت: هم اکنون ۱۱۵ واحد محل خدمت ۱۱۰۰ عنوان شغلی مورد نیاز خود را با ظرفیت بیش از ۲۶۰۰ نفر در سامانه فرصت‌های شغلی ثبت کرده اند؛ که از این تعداد ۵۳۴ عنوان در جایگاه های کارشناس ارشد سه به بالا و مدیر با ظرفیت بیش از ۹۰۰ نفر ایجاد شده و در دسترس همکاران قرار دارد.

خودشناسی با کمک تست‌های استاندارد
وی در ادامه در خصوص برنامه‌های جانبی رویداد بزرگ معرفی فرصت‌های شغلی کارکنان چنین گفت: در این رویداد تست‌های استاندارد خودشناسی برای کارکنان در نظر گرفته شده‌است و همکاران قبل از اینکه به‌دنبال فرصت‌های شغلی مناسب بگردند باید خود را بشناسند، در نتیجه ما در این رویداد به کمک معتبرترین تست‌ها و با ارائه گزارش های تحلیلی کمک می‌کنیم تا متقاضیان جابجایی به شناخت دقیق‌تری از ویژگی‌های شخصیتی، علائق شغلی، هوش هیجانی و سایر جنبه‌های شخصیت خود برسند.

بازی‌های شایستگی محور
به گفته رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران در این رویداد انواع بازی‌های فردی و گروهی شامل صفحه تعادل، ماز‌باز، جورچین حروف، صفحه معادلات، ساخت ریل و… در محیطی سرگرم کننده و چالش برانگیز در نظر گرفته شده است تا به افراد کمک شود مهارت‌ها و نقاط قوت و بهبود خود را که می‌تواند به بهبود عملکرد و بهره‌وری آن‌ها در سازمان کمک کند را تقویت کرده و در عین حال برای سنجش شایستگی فرد مورد استفاده قرار گیرد.

مشاوره هدایت شغلی
وی بیان داشت: در این رویداد مشاوران حاذق به کارکنان کمک می‌کنند تا با شفاف‌سازی مسیر و بررسی و تحلیل علاقه‌مندی‌ها، مهارت‌ها، توانمندی‌ها و اهداف فردی و حرفه‌ای خود و داشتن یک استراتژی دقیق به اهداف بزرگ شغلی و سازمانی خود برسند.

الفت پور در پایان ضمن اشاره به وجود فرصت ها و ظرفیت های آموزشی رویداد، از اختصاص شش ساعت آموزشی جهت افراد حاضر در دوره‌های حرفه‌ای توسعه فردی یا شخصیت شناسی و مشاوره شغلی و هشت ساعت دوره آموزشی جهت حضور افراد در کارگاه های آموزشی خبر داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا