شورای شهر

انتقاد به ورزشی های شورا از روی حسادت و تنگ نظری است/قرار نبود در صندلی داغ جواب جدی بدهیم

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین حسین رضا زاده به عنوان یکی از چهره های ورزشی شورا که بعد از حادثه پلاسکو انتقادات زیادی را متوجه خودش دید در گفت و گو با خبرنگار شوراآنلاین در خصوص عملکرد چهره های ورزشی شورای شهر تهران گفت:ببینید ما ۴ عضو ورزشکار داریم که تمامی آنها کارنامه هایشان برای مردم مشخص است و نیازی نیست تا من تک تک از آنها تعریف کنم. هرکدام از اعضای ورزشی شورا در ۴ کمیسیون مختلف حضور دارند با تمام وجودشان تلاش می کنند تا حقوق مردم پایمال نشود.
 

وی افزود:نکته جالبی که باید بدانید این است که هیچ کدام از ورزشی های شورا در یک کمیسیون با هم نیستند و در ۴ کمیسیون مختلف حضور دارند و فعالیت می کنند.به طور مثال من در کمیسیون اجتماعی فرهنگی هستم و یا آقای ساعی در کمیسیون عمران عضو هستند و این موضوع نشان می دهد که واقعا اعضای ورزشی شورا قابلیت این را دارند که بتوانند در حوزه های مختلف مثمر ثمر باشند. من در کمیسون فرهنگی و اجتماعی که بیشترین عضو را که با ۹ نفر دارد رییس کمیته ورزش هستم و واقعا از نزدیک مشاهده می کنم که تهران فقط به ساخت و ساز و مسائل عمرانی ختم نمی شود. بلکه سرانه ها ی ورزشی هم جزو مهم ترین دغدغه های مردم تهران است.

 

رضازاده ادامه داد:در شهر تهران بیش از ۴۰۰ مجموعه ورزشی داریم که بنده معتقد هستم باید به این مجموعه ها باز هم اضافه شود تا کمبودی از لحاظ سرانه های ورزشی نداشته باشیم. ما شعار می دهیم که مردم تهران باید در ورزش همگانی مشارکت کنند خب اگر این مجموعه ها وجود نداشته باشد مردم تهران چطور می توانند ورزش کنند؟ من همانطور که عرض کردم بازهم می گویم واقعا این صحبت ها سیاسی بازی است و می خواهند برای اعضای ورزشی شورا حاشیه درست کنند.

 

رضازاده در خصوص اینکه بعضی از منتقدان به این مسئله که شما در صحن شورا خیلی کم صحبت می کنید و معمولا در بحث ها شرکت نمی کنید، گفت:ما در هفته جلسات زیادی در کمیسیون ها داریم که بعضا برخی از این جلسات ۵ ساعت  طول می کشد. به همین منظور ما صحبت هایمان را در همین کمیسیون ها انجام می دهیم و دیگر نیازی نیست تا همین صحبت های تکراری را در صحن انجام دهیم. بعضی از اعضا فقط سه شنبه ها صحبت می کنند و در روز یکشنبه که جلسات غیرعلنی است هیچ حرفی نمی زنند! من هم آدمی نیستم که بخواهم صحبت های تکراری را در صحن انجام دهم. علاوه بر آن ما در کمیسون ها فقط یک نفر را موظف می کنم که به نمایندیگی صحبت کند.

 

وی ادامه داد:زمانی که در ورزش بودیم یک جور برایمان حاشیه درست می کردند الان هم که در شورا هستیم یک جور دیگر برایمان حاشیه درست می کنند! بعضی از آدم های حسود و تنگ نظر و سیاسی چنین مشکلاتی را برای ما ورزشکاران ایجاد می کنند.

 

رضازاده در خصوص کلیپی که درفضای مجازی پخش شده است و موضوع آن برمی گردد به حضورش در صندلی داغ  هم گفت: آن برنامه بر می گردد به سال ۸۱.قرار بود من آن سوال ها را به شوخی جواب بدهم اما نمی دانم چرا پس از ۱۵ سال می آیند چنین کلیپی را در فضای مجازی پخش می کنند. شما بروید در خصوص این برنامه از خود آقای کاردان که آن سال مجری آن برنامه بودند سوال کنید.من حتی یادم هست در آن سال در برنامه ای که من حضور داشتم بهترین برنامه صندلی داغ شد.من یک سوال دارم چرا این کلیپ را سه سال پیش پخش نکردند و گذاشتند نزدیک انتخابت که شد این کلیپ را پخش کنند.

 

حسین رضازاده در خصوص اینکه باوجود این همه هجمه و انتقاد آیا باز هم در دوره پنجم شورا حضور پیدا می کند یا خیر گفت:بله قطعا در دروره پنجم شورا ها هم حضور پیدا می کنم چرا که تشخیص و تصمیم آخر با مردم است.

 

عضو شورای شهر تهران در خصوص گزارش حادثه پلاسکو که از سوی شهردار ارائه شد و مطرح شدن بحث استعفا و یا استیضاح قالیباف گفت: به نظر من شهردار گزارش خوب و جامعی از حادثه پلاسکو در صحن شورا ارائه کرد  بسیاری از ابهامات برطرف شد.بحث استعفا و یا استیضاح شهردار هم به نوعی حاشیه سازی بود و بنده به هیچ وجه موافق موضوعات مطرح شده نبودم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن