شورای شهرصفحه اصلی

انتقاد عضو شورا از آبگرفتگی شدید شب گذشته در ۴۰ نقطه تهران

عضو شورای شهر تهران با اشاره به وجود ۴۰ نقطه آبگرفتگی جدی که شب گذشته اختلال در حرکت ایجاد کرده بود، گفت: عمده معابر شهری دیشب دچار اختلال شده بود.

به گزارش شوراآنلاین، جعفر تشکری هاشمی عضو شورای شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر در قالب تذکری با اشاره به اختلال شدید ترافیکی شب گذشته به دلیل بارش باران، با تقدیر از زحمات نیروهای خدمات شهری که در طول شب گذشته زحمت کشیدند و به بازگشایی انهار پرداختند، گفت: عمده معابر شهری ما دچار اختلال شده بود و تا حدود نیمه شب بسیاری از معابر درگیر ترافیک بودند. و ترافیک به گونه ای بود که ساعت ها مردم در ترافیک گرفتار ماندند.

وی ادامه داد: ۴۰ نقطه آبگرفتگی جدی اختلال در حرکت ایجاد کرده بود و حدود ۲۰ چراغ راهنمایی و رانندگی به دلیل نقص فنی در تقاطع ها دچار قطع برق شده بودند که منجر به شدت بحران شده بود.

تشکری هاشمی از همکاران خدمات شهری و پلیس راهنمایی و رانندگی خواست که با شناخت مناطق بحران زا حضورموثرتری داشته باشد و مردم هم برای کاهش ترافیک همراهی کنند،  چون بسیاری از معابری که رفتم به دلیل تخلفات راننده ها معابر قفل شده بود و برخی خیابان های دوطرفه را برخی یک طرفه کرده بودند و امیدواریم همراهی شهروندی بیشتر شود.

وی در ادامه درباره وضعیت رانندگان شرکت خودرو سرویس شهر که به مدیران و همکاران شهرداری خدمات می دهند و گله مندی هایی دارند، پرداخت و گفت: امروز شاهد دعوت رانندگان و تجمع در مقابل شهرداری هستیم.

وی ادامه داد: مدیران باید به گونه ای عمل کنند که کارکنان نیاز به انجام تجمعات این گونه نباشند و مشکلات را ریشه یابی کنند و توقعات به حق را مرتفع کنند.

تشکری هاشمی خواست: رئیس سازمان بازنشستگی با این افراد جلسه داشته باشند و  نباید اجازه دهد تضییع حقوق بشود  و  باید انصاف در قرار دادها داشته باشند.

وی ورود سازمان بازنشستگی به این مساله و اصلاح حقوق دریافتی های رانندگان خودرو سرویس را خواستار شد و گفت: مبالغ این قراردادها بسیار ناچیز است. از حدود ۵.۵ تا ۸ میلیون تومان به ازای فعالیت خود و خودروی  بیشتر دریافت نمی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا