مدیریت شهری

نمایش آثار برتر جشنواره “زیبان” در بیلبوردهای شهری پایتخت

نشست خبری جشنواره عکاسی «زیبان»  با حضور  فریدون عمو زاده خلیلی، دبیر جشنواره  و مدیرمسئول هفته نامه چلچراغ، نادر داودی عضور هیئت داوران و بهروز رفیعی معاون برنامه ریزی سازمان زیبا سازی شهر تهران برگزار شد.

فریدون عموزاده خلیلی  دراین نشست از ضرورت برگزاری و نحوه برگزاری چنینی جشنواره شهری سخن گفت و عنوان داشت:« مدیرت شهری بدون هماهنگی و همراهی مردمی ایجاد نمی شود از این رو پیشنهاد شد تا زیبایی های شهر تهران را از زاویه دیدی و نگاه مردم تهران به تصویر بکشیم .

 

وی افزود:بسیاری از زیبایی های تهران به دلیل مشغله های بسیار مردم این شهر از زیر چشمانشان دور می ماند و به آن توجهی نمی شود. پس از شهروندان خواستیم تا با نگاهی دقیق تر به شهرشان بنگرند. زیرا می توان در هر کوچه و پس کوچه یا بالکن های خانه و یا پنجره های خانه های قدیمی زیبایی های را دیدی که که قطعا از چشم عکاسان حرفه ای و هنرمندان دور می ماند و فرصت تبلور پیدا نمی کند».

عموزاده خلیلی ادامه داد:حدود ۶ هزار و ۱۰۰ عکس به دبیرخانه جشنواره رسیده که از بین آن ها ۱۰ عکس برتر انتخاب و جوایزی به صاحبان عکس ها اهداء خواهد شد. ضمن اینکه آثار برتر در ۱۰۰ بنر و بیلبورد تبلیغاتی شهری تا تاریخ ۱۵ اسفند در سطح شهر به نمایش گذاشته خواهد شد.

لازم به ذکر است که این تعداد عکس توسط یک هزار عکاس ارسال شده که از این تعداد ۵۰۰ خانم و ۷۱۹ شهروند آقابوده اند. زمان احتمالی اعلام نتایج و مراسم اهدای جوایز نیز ۲۴ بهمن ماه خواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن