سیاسی

دوستی:طراحی انتخاب شهردار درست نبود/نباید خادم گروه خاصی باشیم!

عضو اصلاح‌طلب شورای چهارم گفت: با مکانیزم انتخاب شهردار موافق نیستم و اعتقاد دارم که شورای پنجم باید رویکرد خود را تغییر دهد.

به گزارش شوراآنلاین، اسماعیل دوستی عضو اصلاح‌طلب شورای چهارم درباره انتخاب شهردار تهران گفت: با مکانیزم انتخاب شهردار از سوی شورای پنجم موافق نیستم و این کار درست نیست.

وی با تأکید بر این موضوع که شورای شهر نباید سیاسی باشد، گفت: شورا باید شهردار را تخصصی و فنی انتخاب کند،چرا که می‌خواهیم به مردم خدمت کنیم ما خادم کل تهران هستیم نه خادم یک گروه خاص.

عضو سابق شورای شهر با تأکید بر این موضوع که اگر فردی سیاسی باشد اشکالی ندارد اما نباید در داخل شهرداری سیاسی برخورد کند، گفت: برخی افراد عضو حزب هستند و احزاب آنها سهم‌خواهی می‌کنند و این سهم‌خواهی سم مهلکی  برای شهرداری است.

دوستی ادامه داد: اعتقاد دارم که شورای پنجم باید رویکرد خود را تغییر دهد.

عضو اصلاح‌طلب شورای چهارم با بیان اینکه وقتی از قاعده خارج می‌شویم مسائل زیادی به وجود می‌آید، گفت: طراحی انتخاب شهردار درست نبود، ای کاش از روز اول آقایان به فکر افرادی بودند که صرفاً قصد خدمت‌گزاری داشتند  و به مسائل حزبی بی توجه بودند، امیدوارم شورای پنجم در فرصت باقیمانده استراتژی خود را تغییر دهد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن