اجتماعی و فرهنگی

بارش برف و باران در محور کرج – چالوس

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سرهنگ رضا اکبری  با اعلام وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان، اظهار کرد: در حال حاضر در محور کرج – چالوس از جنوب به سمت شمال محور شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

به گفته رئیس پلیس راه استان البرز در محور کرج – چالوس بارش پراکنده برف در ارتفاعات (کندوان) و بارش پراکنده باران در دیگر نقاط محور باعث سنگینی ترافیک شده است.

اکبری ترافیک در آزادراه تهران – کرج – قزوین را عادی و وران اعلام کرد.

تردد ۱۷ میلیون خودرو از محورهای مواصلاتی استان البرز

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر در محورهای مواصلاتی استان شاهد بارش های پراکنده برف و باران هستیم، از همه رانندگانی که قصد عبور از محورهای کوهستانی استان را دارند خواست زنجیرچرخ همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راه استان البرز در پایان از همه رانندگان خواست با حفظ آرامش و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز هر گونه حادثه جلوگیری کرده و سفری ایمن را برای خود و خانواده رقم بزنند.

طبق اعلام اداره کل حمل و نقل و پایانه های مسافربری استان البرز روز گذشته یک میلیون و ۵۱۱ هزار و ۳۰۲ خودرو از محورهای استان عبور کرده اند.

رشد ۱.۲ درصدی تردد خودروها از محورهای مواصلاتی البرز

آمار تردد در آزادراه کرج – تهران و بالعکس ۲۱۷ هزار و ۳۰۰، آمار تردد در آزادراه کرج – قزوین و بالعکس ۱۳۳ هزار و ۶۷۶ و آمار تردد در محور کرج – چالوس و بالعکس ۲۶۶ هزار و ۲۵ اعلام شده است.

گفتنی است طبق اعلام این اداره کل از ابتدای اجرای طرح ثبت تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان طی ایام نوروز، ۱۷ میلیون و ۱۶۳ هزار و ۶۵۰ خودرو از محورهای استان عبور کرده اند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱.۸ را نشان می دهد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن