شورای شهر

حکیمی‌پور: ایجاد پیاده‌راه امام حسین(ع) تجربه تلخی بود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین احمد حکیمی‌پور در تذکر پیش از دستور خود با انتقاد از عدم انعکاس درست گزارش بازدید اعضای شورای شهر از برج آزادی گفت: روزنامه همشهری روز گذشته این فعالیت را درست منعکس نکرد.

 

وی همچنین در مورد ایجاد پیاده‌راه‌های جدید در تهران گفت: ایجاد پیاده‌راه در میدان امام حسین(ع) تجربه تلخی بود که مجددا در حال تکرار است.

 

رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران با بیان اینکه ایجاد پیاده‌راه به کسب و کار افراد لطمه می‌زند، گفت: نباید حیاط اجتماعی و فعالیت شهری به دلیل ساخت پیاده‌راه متوقف شود و به تازگی شنیده‌ام که قرار است خیابان ۳۰ تیر نیز پیاده‌راه شود و پیشنهاد می‌شود موضوع پیاده‌راه‌ها در صحن شورای شهر مجددا مورد بررسی قرار گیرد.

 

به گزارش ایسنا، همچنین علی صابری، عضو کمیسیون برنامه و بودجه نیز با اشاره به جلسه روز گذشته‌اش در منطقه ۲۱ به توهین یکی از شهروندان به اعضای شورای شهر اشاره کرد و گفت: این فرد هنگامی که نتوانست برای درخواست غیرقانونی‌اش مجوزهای لازم را از شهرداری و اعضای شورا بگیرد آنها را بی‌عرضه خطاب کرد و با ایجاد تشنج در جلسه موجبات بی‌نظمی را فراهم کرد.

 

وی افزود: از اعضای شورای شهر درخواست می‌شود در ملاقات‌های مردمی به مواضع قانونی شورا تاکید کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن