شورای شهر

واکنش خزانه دار شورا به برکناری رئیس سازمان بازرسی شهرداری: آقا هاشمی به سادگی از این برکناری عبور نکنید

به گزارش شورا‌آنلاین، حسن رسولی در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود گفت: یکی از مهم‌ترین مزیت‌های نسبی جریان اصلاحات خاتمی محور، سلامت و راست‌گویی بود.

وی ادامه داد: یک‌لحظه تصور کنید اگر اتفاقات مفسدانه دولت‌های بعد از آقای خاتمی در دوران ۸ساله حضور این جریان در رأس قدرت انتخابی، رخ‌داده بود آن روز منتقدان وی و امروز معتقدان به او چه رفتاری برمی‌گزیدند.

رسولی گفت: با توجه به هویت یکدست اصلاح‌طلبی شورای پنجم و اطمینان من(خزانه‌دار) به پاک دستی تمام همکاران، حتماً  محمدجواد شیرازی رئیس سابق سازمان بازرسی شهرداری تهران باید با اثبات یا اصلاح گزاره استفاده‌شده در نوشتارشان به‌عنوان رزمنده‌ای اصلاح‌طلب مبنی بر ایجاد شائبه فشار‌های وارده از سوی برخی مراکز قدرت مبنی بر کنترل و توقف حرکت سازمان بازرسی شهرداری تهران و توصیه های سیاسیون، وزرا، نمایندگان مجلس و شورای شهر برای اغماض در مبارزه با فساد و تخلفات، به صیانت از سرمایه اجتماعی اصلاحات که بخشی از آن امروز در گروی مواضع و رفتار ما متبلور است کمک کنند.

وی بیان کرد: انتظار دارم شورا، شهردار و آقای رئیس به‌سادگی از این موضوع عبور نکنند. و با ورود دقیق به این ادعا، گزارش کامل آن را به استحضار شهروندان  تهران برسانند.

رسولی تصریح کرد: تذکر دوم من به شهردار  تهران درباره عدم ارائه گزارش از وضعیت پرونده مالی قائم مقام  شهردار اسبق تهران است، از آنجا که پیش از این نیز در این خصوص تذکر داده ام اما متاسفانه پاسخی دریافت نکرده ام. از این رو مجددا متذکر می شوم، اطلاعات دقیق این پرونده به نمایندگان  تهران در شورای اسلامی شهر ارائه شود و نتیجه اقدامات حقوقی صورت گرفته که متضمن احقاق حقوق شهروندی و صیانت از اموال عمومی است، اعلام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن