اجتماعی و فرهنگی

محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات پیش رو در محورهای مواصلاتی مازندران تشریح شد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سرهنگ جعفر محمدنژاد گفت: به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن ماه و تعطیلات آخر هفته، تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۲۱ بهمن ماه تا ساعت ۲۴ بامداد روز جمعه ۲۴ بهمن ماه از محور کندوان (کرج- چالوس)، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع می‌باشد.

وی افزود: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲ بامداد روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲ بامداد همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران همچنین از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز خبر داد و افزود: تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع می‌باشد و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع است.

محمدنژاد گفت: تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۴ تا یک بامداد روز جمعه ۲۴ بهمن ماه از رودهن (محدوده مشاء) به سمت آمل ممنوع بوده و تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۶ تا یک بامداد از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی همچنین به محدودیت‌های ترافیکی در محور فیروزکوه اشاره کرد و افزود: تردد کلیه تریلرها به استثنای تریلی‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی ازساعت ۶ تا ۲۴ روز چهارشنبه و جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به ریزش کوه در محل وازتنگه شهرستان نور هفته گذشته که باعث مسدود شدن محور فرعی چمستان به واز سفلی و علیا شد، افزود: محور فوق کماکان مسدود است.

وی گفت: پیمانکاران در حال انجام عملیات بازگشایی بصورت موقت در فواصل زمانی برای امورات محلی و اورژانسی مردم بصورت مقطعی از یک لاین هستند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با خط امین ۲۱۸۲۹۳۴ بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های استان می باشد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا