مدیریت شهری

استانداری موافق رشد طبیعی کرایه‌ های حمل و نقل عمومی پایتخت

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین حسن کریمی  با اشاره به مصوبه شورای شهر تهران در خصوص افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی، افزود: با رشد کرایه‌ها که با تورم سالیانه که از سوی بانک مرکزی اعلام می‌شود، موافقیم.

وی در خصوص اینکه چرا سال گذشته استانداری با افزایش کرایه‌ها کمتر از میزان رشد موافق نبود، گفت: در آن زمان ما به دلیل آنکه سیاست‌های دولت در زمینه قیمت سوخت و… مشخص نبود، درخواست کرده بودیم تا زمانی که تصمیم دولت در این موضوعات شفاف نشود، کرایه‌ها افزایش پیدا نکند و پس از آن با مصوبه شورا موافقت کردیم.

معاون استاندار تهران با بیان اینکه دولت در حوزه حمل و نقل عمومی حمایت‌های خوبی انجام می‌دهد، گفت: اگر دولت این حمایت‌ها را نکند، کرایه ها بسیار بالاتر خواهد بود و دولت نسبت به گذشته حمایت‌های خوبی در این زمینه انجام داده است.

کریمی در خصوص اینکه یکی از اعضای شورای شهر تهران اعلام کرده سیاست دولت در خصوص پرداخت مطالبات شهرداری در دولت‌های گذشته یکسان بوده و تنها دولت گذشته با اخم این مطالبات را نمی‌داد و دولت یازدهم با لبخند، افزود: مطالبات سال گذشته پرداخت شده و تلاش کردیم در این زمینه تنها وعده ندهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن