مدیریت شهری

نظری در دیدار با رییس سازمان ورزش شهرداری تهران: از عملکرد سازمان ورزش رضایت داریم

به گزارش شورا‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، روسای سازمان ورزش شهردای تهران و کمیته ورزشی شورای اسلامی شهر تهران در نشستی با یکدیگر دیدار و در خصوص مسایلی همچون شرایط تغییر تعرفه مجموعه های ورزشی سازمان ورزش و حل مشکلات فراروی توسعه ورزش همگانی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

با گران کردن خدمات ورزشی، ورزش را از سبد خانوار حذف نکنیم

رییس سازمان ورزش شهرداری تهران در این دیدار با بیان اینکه در نیمه اول سال جاری با اصلاح فرآیند عملکرد سازمان توانستیم ۳۰ درصد بیشتر از انتظارات مان درآمد کسب کنیم، اظهار کرد: متاسفانه با وجود صرفه‌جویی ۳ میلیارد تومانی و افزایش درآمدزایی سازمان، همچنان با مشکلات بودجه مواجه هستیم. چراکه هزینه‌ها و کالاهای مورد نیاز مجموعه های ورزشی با افزایش نرخ ارز، تا ۸۰ درصد رشد داشته، درحالیکه تعرفه های ما در این مدت ثابت مانده است.

محمدصادق حسنی افزود: ما در سازمان به دنبال درآمدزایی نیستیم؛ بلکه هدف اول ما توسعه ورزش همگانی و ایجاد شرایط لازم برای استفاده عموم شهروندان از خدمات مجموعه‌های ورزشی است. در این بین، هم شرایط مردم را درک می‌کنیم و هم شرایط شهرداری تهران را؛ به همین دلیل نمی‌خواهیم با افزایش تعرفه ها، هزینه های جدیدی را به خانوارها اضافه کنیم تا ورزش هم مثل بسیاری از موارد از سبد خانواده ها حذف شود.
 

همراهی شورای شهر با سازمان ورزش برای توسعه ورزش همگانی

عضو و رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران هم در این نشست با تشکر از تعامل سازمان ورزش با کمیته ورزش شورای شهر، گفت: تسهیل در شرایط ارایه خدمات سازمان ورزش به صلاح مردم شهر تهران است. اولویت ما این است که مردم از خدمات ورزشی با کمترین هزینه استفاده کنند. بنای ما ورزش قهرمانی نیست و رسالت ما حفظ و ارتقای سلامت و روحیه شهروندان است.

حجت نظری با تاکید براینکه از عملکرد سازمان طی مدت اخیر رضایت کامل داریم، افزود: کمیسیون فرهنگی شورای شهر در کنار سازمان ورزش است تا عموم شهروندان بتوانند از خدمات ورزشی این سازمان بهره ببرند. البته موافق افزایش تعرفه‌ها نیستیم چون باعث کاهش مراجعه‌کنندگان می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا