شورای شهر

علیخانی: نمی‌دانیم مجوز برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی از کجا صادر شده است!

به گزارش شورا‌آنلاین، محمد علیخانی درباره صدور مجوز برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو بر خلاف مصوبه شورای شهر تهران گفت: وزارت صنعت نمی‌تواند مجوز برگزاری نمایشگاه بدهد و فقط برگزار کننده نمایشگاه هستند. شورای ترافیک یا شهرداری باید مجوز برگزاری نمایشگاه را بدهند.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران با اشاره به مصوبه شورا درباره برگزاری نمایشگاه‌ها در سطح شهر تهران گفت: تصمیمی در شورای ترافیک گرفته شده بود که طی آن نمایشگاه‌های پر مخاطب نباید در داخل شهر و در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شود. شهر آفتاب هم به همین منظور ساخته شد.

وی افزود: اکنون بدون برگزاری نمایشگاه هم، محدوده نمایشگاه بین‌المللی شهر تهران دارای تراکم ترافیک و مشکل ترافیکی است. وقتی نمایشگاه برگزار می‌شود ترافیک آن منطقه تشدید می‌شود و به همه معابر شهر هم سرایت می‌کند. متأسفانه نمی‌دانم مجوز برگزاری این نمایشگاه از کجا صادر شده اما برگزاری آن زحمات زیادی برای پلیس راهور و شهروندان تهران به ویژه ساکنان این منطقه ایجاد می‌کند.

علیخانی با اشاره به این که با توجه به اینکه مدیریت یکپارچه در تهران نداریم، فقط می‌توانیم از شهرداری سوال کنیم و می‌خواهیم بدانیم چه مرجعی برای برگزاری آن مجوز صادر کرده است و چرا مصوبه شورا اجرا نمی‌شود گفت : اگر این موضوع مشخص شود هر دستگاهی که باشد اعلام خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن